20:10 19 جنوری 2018
  A U.S. sailor works with bombs being prepared for loading on military jets on the flight deck of the USS Carl Vinson aircraft carrier in the Persian Gulf, Thursday, March 19, 2015

  امریکا بمب های هسته ای خود را نوسازی کرد

  © AP Photo/ Hasan Jamali
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 0 0

  به اساس معلومات اداره ملی امنیت هسته ای ایالات متحده، در ماه اکتبر سال جاری، ایالات متحده دو آزمون بمب هسته ای مدرنیزه شدهB61 بدون سرگلوله را انجام شده است. برای آزمایش مهمات از هواپیما های بمب افکن استراتژیک، غیر قابل دید B-2 رها گردید.

  به گزارش اسپوتنیک به نقل ازخبرگزاری ریا نووستی، بمب های اتومی مدرنیزه شده B61از سال 2020، شامل خدمت در ارتش امریکا میشود و آماده سازی تولید آن از اگست سال 2016 آغاز شد.
  روسیه در ارتباط با نوسازی مهمات نگرانی خو.د را ابراز نموده است. بر اساس گزارش بدست امده، بمب های مدرنیزه شده وسائل کنترل در زمان پرواز را دارا بوده، این چیزی است که در مهمات قبلی نبود. علاوه بر این، این بمب بسیار دقیق است، اما دارایی قدرت کمتر میباشد، که می تواند ساحه استفاده از چنین سلاح را کاهش دهد.
  سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه گفت که روسیه در نظر دارد با تفاهم با امریکا در مجموع تمام سولات به ارتباط نوسازی زرادخانه های هسته ای را در نظر بگیریند.

  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک