08:58 22 مارچ 2018

  نظریه پرداز توطئه را، شیطان پرستان برای دفع شیطان ازوجودش کشتند

  © Fotolia/ Nikolayn
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 0 0

  به گزارش سپوتنیک به نقل ازروزنامه The Mirror جسدنظرپرداز توطئه انگلیسی راکه کار ثبوت پنهان نمودن آثار بشقاب های پرنده توسط دولت های جهان راانجام میداد ،درروی تخت در پولند پیدا کردند.

  برای رسانه ها آشکار شد که مکس سپایریس چند روز پیش از مرگ خود به مادرش پیام فرستاده،که در آن گفته شده است، او دچار مشکلات شده ،واگر با اوکدام اتفاق می افتد باید بررسی نماید.

  سپایریس اندکی قبل از اشتراک در کنفرانس نظریه پردازی توطئه در پولند در شرایط مرموزی درگذشت.گزارش شده است که  پیش از مرگ او تهوع از"مایع سیاه"داشت.

  دختر نظرپرداز توطئه گفت،که او را در"وارسا" بدون خواست او نگهداشتند. سپایریس قادر شد با او تماس بگیرد و بگوید که او بدست اشخاصی افتاده است که مراسم شیطانی را  بالای او انجام دادند و سعی کردند که شیطان را از او دور کنند.او گفت که آنها به او مقداری دارو دادند و او را برای چند روز به حالت  کوما انداختند. مادر مرحوم گفت که ممکن پسرش را مسموم کرده باشند.

  بسیاری به این باورند  که سپایریس را اجنت های دولت از بین بردند ،چونکه او از حد بیش نزدیک به حقایقی بود، که آنها  برای پنهان آن تلاش دارند.

  به هر شکلی که است ،از مرگ او بیش ازدو ماه سپری شده است اما خانواده اش تا هنوزانتظار نتایج معاینه کالبد شکافی ،شیمیایی —سمی که برای شان وعده شده بودهستند.

  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک