03:12 22 جنوری 2018
  A former military prosecutor who handled sexual assault cases in the Army was convicted of rape and sexual assault by a military grand jury in North Carolina.

  اعتراف یک شهروند کارولینای شمالی در مورد کشتار صدها تن امریکایی

  © Flickr/ orangesparrow
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 0 0

  به گزارش اسپوتنیک به نقل از وزارت دادگستری مریکا، یک تن از ساکنین کارولینای شمالی با نام جاستین سالیوان اعتراف نمود که قصد داشت عملیات تروریستی به دستور گروه تروریستی داعش ترتیب دهد که شاید منجر به قتل صدها نفر می شد.

  در اطلاعیه ی که درین باره در سایت وزارت خانه منتشر شده ، تاکید شده که سالیوان 20 ساله با یکی از اعضای داعش از طریق شبکه های اجتماعی تماس برقرار کرده و قصد داشت کشتار گسترده ای در ایالت های کارولینای شمالی و ویرجینیا ترتیب دهد. نماینده ی " داعش" از او خواسته بود که از حملات تروریستی خود فیلم بگیرد. طبق اطلاعات وزارت دادگستری، سالیوان به فیلم های کشتار خشونت بار در سال 2014 علاقه مند بود و پس از آن حمایت از داعش را آغاز کرد و تمامی کتاب ها و ابزارهای مذهبی خانواده اش را نابود کرد. این امریکایی از سال 2015 با داعش تماس داشت. یکی از اعضای سازمان اطلاعات امریکا که خود را طرفدار داعش معرفی کرده بود با سالیوان از طریق شبکه های اجتماعی تماس گرفت و مشخص شد که او قصد دارد یک اسلحه ی نیمه اتوماتیک AR-15 و مهمات بخرد. سالیوان دستگیرشد و در خانه اش مدارکی دال بر قصد او برای کشتار دسته جمعی پیدا نمودند. پیش ازین روشن شده بود که مهاجم دانشگاه اوهایو نیز تحت تاثیر تبلیغات داعش قزاز گرفته بود.

  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک