02:37 19 جنوری 2018
  FIFA Ballon d'Or nominee Cristiano Ronaldo of Portugal and Real Madrid attends a press conference prior to the FIFA Ballon d'Or Gala 2014 at the Kongresshaus on January 12, 2015 in Zurich, Switzerland

  رونالدو به خانواده های بازیکنان تیم «چاپه کونئزه» سه میلیون یورو اهدا کرد

  © Fotobank.ru/Getty Images/
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 0 0

  رسانه های غربی گزارش داده اند، که کریستیانو رونالدو فوتبالیست مشهور پرتگال به خانواده های بازیکنان تیم «چاپه کونئزه» برزیل که به تاریخ 29 نومبر در اثر سقوط هواپیما جان باختند، سه میلیون یورو اهدا کرده است. این خبر تا هنوز به شکل رسمی تایید نشده است.

  به گزارش اسپوتنیک به نقل از پورتال تاکینگ باوز ، رونالدو به خانواده های داغدیده بازیکنان کمک مالی بزرگی نموده است. در همین حال همکاران او در خبرگزاری «استرالین نیتورک نیوز Australian Network News» می نویسد، که خود بازیکن تا هنوز در این باره هیچ بیانیه نداده و نماینده رونالدو هم تا هنوز در مورد این کمک فوتبالیست پرتگالی چیزی نگفته است.

  با این حال این مهاجم رئال مادرید تسلیت خود را به بستگان بازیکنان کشته شده «چاپه کونئزه» در این حادثه در صفحه فیس بوک خود چنین ابراز نموده است:- "من از تراژدی تیم «چاپه کونئزه» شوکه شدم. من از صمیم قلب با خانواده و دوستان همه قربانیان این فاجعه همدردی خود را ابراز می دارم".

  مرتبط:

  رونالدو اعتراف کرد که او «همجنسگرا» است
  مسی و رونالدو در کلیپ ضد نژاد پرستی
  یک دزد به دلیل تشابه چهره با رونالدو شناسایی شد
  کریستیانو رونالدو و دیوید بکام فلم بازی می کنند
  رونالدو مرد ثروتمند جهان
  رونالدو قیمت ترین فوتبالیست جهان
  رقابت مسی و رونالدو بر سر گرانترین موترهای جهان
  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک