11:55 08 جولای 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در بریتانیا فعالت های امنیتی و جاسوسی در یک سطح جدید رسیده است، کار شناسان امنیتی انگلستان، از جمله رئیس سابق MI-6 از ارتباط با دانشمندان دانشگاه کمبریج به طور کامل خود داری می کنند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل The Financial Times ، امنیت انگلستان معتقد است که؛  Veruscript به تازگی آغا به نشرات الکترونیکی کرده اند، و این شاید برای پنهان نمودن سرویس های اطلاعاتی و امنیتی روسیه باشد، ناشر مورد نظر هزینه های یک مجله امنیتی جدید را می دهد و هزینه های بعضی مخارج  انجمن کمبریج را پوشش می دهد. سر ریچارد دیارلاو رئیس سابق امنیت و استفان هالپر رئیس سابق کالج پمبروک رهبری این انجمن ها را رها کردند. هالپر علت خروج اش را از انجمن گفته است: "اثرات غیر قابل قبول در این تیم وجود داشت".

سرویس امنیت انگلستان باور دارند که؛ روسیه می تواند مخفیانه روی این انجمن برای تشکیل یک موقعیت به نفع خودش در مسائل دفاعی و امنیتی اثر گذار باشد. و همزمان پروفسور اندرو نوسنده کتاب در باره "ک،گ، بی"  معتقد است؛ اینکه روسیه می تواند یک عملیات مخفیانه در چنین انجمنی که هیچ چیزی مخفی و محرمانه در آن وجود ندارد انجام بدهد، این حدس و گمان "پوچ" می باشد.    

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر