05:23 26 سپتمبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

دانشمندان امریکایی اعلام کرده اند که شنا کردن در آب های اقیانوس برای انسان بدن مفید است و سیستم دفاعی بدن را تقویت می کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از منابع خبری علمی، دانشمندان امریکایی اعلام کرده اند که شنا کردن در آب های اقیانوس برای انسان بدن مفید است.
به گفتهء این دانشمندان، آب های اقیانوس مملو از مواد معدنی مفید است که برای پوست بدن انسان فوق العاده است و از ابتلاء به امراض پیشگیری کرده و سیستم دفاعی بدن را بالا می برد و زخم ها را سریعتر درمان می کند. پزشکان نیویورک برای مردم توصیه می کنند که  در سواحل اقیانوس ها استراحت و شنا کنند، استراحت و شنا در این مناطق علاوه بر طبیعت زیبا و هوای پاک، از خواص درمانی آب نیز بهره می شوید. دانشمندان معتقد هستند که شنا کردن در آب های اقیانوس حتی افراد را از ابتلاء به بیماری های جدی دور نگه می دارد، چون در آب اقیانوس مقادیری از مواد سولفات، منگنز، کلرید و کلسیم وجود دارد که درمان انواع زخم ها را آسان نموده و بیماری پوستی پسوزیاریس و اگزماهای پوستی را کلن از بین می برد. اگزما و پسوزیاریس به خاطر پایین آمدن سطح سیستم دفاعی بدن انسان رخ می دهد. آب اقیانوس خاصیت ضدعفونی دارد که به درمان این بیماری ها و و دیگر بیماری های جدی عفونی جلوگیری و کمک می کند.    

مرتبط:

تعین زمان مرگ انسان برای دانشمندان راز نیست
دانشمندان روسی در سیبری می خواهند پلاسما را تا 35 میلیون درجه گرم کنند
دانشمندان توضیح دادند که چگونه قلب را از استرس دائمی محافظت کرد
پر استرس ترین شغل در جهان از جانب دانشمندان شناسایی شد
دانشمندان روسی دریافتند که چطور می توان سلول های "نامرئی" را برای HIV ساخت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر