20:06 05 جولای 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روزنامه سان مدعی شده است، که باشگاه منچسترسیتی قصد دارد برای جذب لیونل مسی، ستاره بارسلونا و آرجانتاین، 115 میلیون یورو هزینه کند.

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه سان مدعی شده است، که باشگاه منچستر سیتی برای جذب لیونل مسی حاضر است 115 میلیون یورو پرداخت کند. البته تا هنوز این باشگاه بریتانیایی به طور رسمی به لیونل مسی این پیشنهاد را ارائه نکرده است، اما نماینده این باشگاه در دیدار با طرفداران این باشگاه گفته است، که این باشگاه حاضر است برای مهاجم 29 ساله بارسلونا این مبلغ را پرداخت کند.

اگر این انتقال صورت بگیرد، یک رکورد تازه در تاریخ فوتبال خواهد بود و به عنوان گران قیمت ترین بازیکن جهان ثبت خواهد شد. پیش از این در تابستان سال گذشته پل پوگبا هافبک فرانسوی باشگاه یونتوس را باشگاه منچستر یونایتد به مبلغ 105 میلیون یورو به منچستر آورد.

گواردیولا در 6 ماه نخست حضورش در اتحاد نتایج چندان خوبی با توجه به هزینه ای که برای تیم شده کسب نکرده و از این رو تحت فشار قرار دارد. سرمربی اسپانیایی قصد دارد با حضور مسی در تیمش، خط حمله اش را تقویت کرده تا بتواند تیمش را به اوج بازگرداند.

FC Barcelona's Lionel Messi
© East News / AP Photo/Manu Fernandez

18 ماه از قرارداد مسی با بارسلونا باقی مانده و انتظار می‌رود که او به زودی قراردادش را با این باشگاه تمدید کند، هر چند که شایعاتی از نارضایتی مسی از باشگاه شنیده می‌شود. گواردیولا می‌خواهد از پیوندهای خوب خودش با مسی استفاده کرده و با پیشنهادی 115 میلیونی او را راهی منچستر کند.

مرتبط:

بارسا با دابل مسی صعود کرد
مسی: گلزنی کلینتون، افساید گیری ترامپ
رکوردشکنی دیگر مسی در لالیگا
مسی و رونالدو در کلیپ ضد نژاد پرستی
لیونل مسی بهترین بازیکن فوتبال سال شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر