13:59 25 سپتمبر 2018

کاخ سفید پوشش نامناسب رسانه ها را پاسخ می دهد

© Sputnik / Aleksey Bogdanovskiy
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

شان اسپایسر سخنگوی دولت جدید دونالد ترامپ گفت: کاخ سفید وعده می دهد، که پوشش نامناسب رسانه ها را بررسی و به آنها پاسخ مناسب خواهد داد.

به گزارش اسپوتنیک، شان اسپایسر که برای نخستین بار در نشست خبری در مقابل رسانه ها قرار گرفت گفت:- "برخی از رسانه ها از مراسم تحلیف دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا که دیروز در واشنگتن برگزار شد، خبرهای نادرستی را به طور عمدی به نشر رسانده اند".

اسپایسر گفت: به خصوص این خبر بسیار «تکان دهنده» و «غیر مسئولانه» خبرنگار کاخ سفید را که گفته بود، مجسمه نیم تنه مارتین لوتر کینگ را که برای حقوق امریکایی های افریقایی تبار مبارزه کرده بود از کاخ سفید برداشته اند.  

مورد دوم را که اسپایسر گوش زد کرد، این بود، که برای تحقیر محفل تحلیف ریاست جمهوری عکس های را که به طور خاص بعضی از رسانه ها در تویتر به نشر رسانده بودند، که گویا در پشتیبانی از مراسم تحلیف در پارک ملی مردم بسیار اندکی جمع شده است.

پیش از این رسانه های ایالات متحده امریکا نگاره های از مراسم تحلیف دونالد ترامپ و باراک اوباما را به طور مقایسوی به نشر رسانده بودند، که تخمین زده شده بود که در مراسم باراک اوباما 1.9 میلیون نفر حضور داشتند و در صورت     

مرتبط:

در وب سایت کاخ سفید بخش حقوق همجنسگرایان ناپدید شد
نابود ساختن داعش یکی از اولویت‌های دولت جدید امریکا خواهد بود- کاخ سفید
امریکا برای دفاع از تهدیدها از جانب ایران و کوریای شمالی، سیستم دفاع راکتی میسازد- کاخ سفید
رسانه‌ها از پلان تیم ترامپ برای "اخراج" خبرنگاران از کاخ سفید اطلاع داده اند
تجهیز اتاق مخصوص آرایش در کاخ سفید برای میلانیا ترامپ
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک