20:38 20 سپتمبر 2018
كانديدای وزارت تعلیم و تربیه دولت ترامپ به بى سوادى متهم شد

كانديدای وزارت تعلیم و تربیه دولت ترامپ به بى سوادى متهم شد

© REUTERS / Yuri Gripas
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

بتسى دووس كه کاندیدای وزارت تعلیم و تربیت از سوی دونالد ترامپ شده است، توسط كاربران شبکه اجتماعی در توييتر به بى سوادى متهم شده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل منابع خبری، بتسى دووس كه کاندیدای وزارت تعلیم و تربیت از سوی دونالد ترامپ شده است، توسط كاربران شبکه اجتماعی در توييتر به بى سوادى متهم شده است. خانم دِووس در روز تحليف دونالد ترامپ در پست میکروبلاگ اش اعلام كرد كه؛ شركت در چنين مراسم تاريخى برای او افتخار بزرگى است. اما وی در اين جمله از واژهء  "historical" به جاى كلمه "historic" استفاده كرده بود، و تفاوت بين اين دو واژه در اين است كه واژه اول بيانگر اتفاقى در گذشته است و واژه دوم به واژه تاريخى از لحاظ اهميت اشاره مى كند، و برای همین هم بسيارى از كاربران شبکه اجتماعی توييتر بر اين باور هستند كه چنین اشتباهاتی برای افرادی که انگلیسی زبان مادری شان نیست قابل بخشش است، اما نه براى كسى كه وزیر تعلیم و تربیت آینده امریکا و زبان مادري اش هم انگليسى باشد.

قابل ذکر است که خانم دِووس بلافاصله اين اشتباه خودش را حذف كرد و با عذر خواهى از كاربران شبکه اجتماعی توییتر اظهار داشته است كه؛ اين اشتباه از جانب دستيار او رخ داده است.    

مرتبط:

ترزا قصد دارد ترامپ را سرزنش نماید
تمسخر یک نویسنده برنامه تلویزیونی بالای پسر ترامپ منجر به جنجال انترنتی شد
برتری مراسم تحلیف ترامپ نسبت به اوباما
پاپ روم ترامپ را با هتلر مقایسه کرد
وعده ترامپ برای نابودی تروریست ها
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک