23:40 26 جون 2017

    بازهم هکرهای روسی: شبکه های اجتماعی اشتباه جایزه «اسکار» به خاطر بهترین فلم را به تمسخر گرفتند

    © REUTERS/ Lucas Jackson
    جهان
    دریافت لینک کوتاه
    0 97 0 0

    کاربران سایت های اجتماعی اشتباه سازمان دهندگان مراسم اهدای جایزه «اسکار» به بهترین فلم را که به مدت پنج دقیقه این جایزه به تهیه کنندگان فلم «لالا زمین» داده شد و پس از آن به برنده واقعی آن یعنی تهیه کنندگان فلم «مهتاب» داده شد به تمسخر گرفتند.

    به گزارش اسپوتنیک، سازمان دهندگان مراسم جایزه اسکار برای نخستین بار برای 5 دقیقه جایزه بهترین فلم را به نفر اشتباهی دادند. که این کار آنها سبب تمسخر کاربران سایت های اجتماعی را فراهم ساخت.

    استیو اسمیت در تویتر خود نوشت:- "ما باید به آنها حق بدهیم که چگونه آنها یک نمایش را انجام می دهند و این یکی از شگفت انگیزترین نمایش بود که من در این سال دیده ام. من از خنده گرده کفک شدم".

    چه کسی مقصر است و چه کاری انجام بدهیم؟ برای همه چیزها یک پاسخ وجود دارد- «هکرهای روسی هک کرده است».

    برادلی بامی یکی دیگر از کاربران نوشته است: رعد و برق! دموکرات ها و ستاره های سینما روسیه و ترامپ را به توطئه و هک کردن مراسم شان متهم کردند".

    وجهت علی یک روزنامه نگار نوشت:- "اگر نیمی از امریکایی ها از اشتباه پاکت نامه اسکار نگران می شدند به مانند پیوند ترامپ و روسیه این حادثه را محکوم می کردند".

    بن مک دونالد نوشت:- "مشکل تشخیص برندگان واقعی این را آشکار می سازد که تا هنوز هم هالیوود و ستارگان آن با پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری موافق نیستند و نتوانسته اند خود را با شرایط وفق بدهند". 

    ​Russia just hacked the Oscars#Oscars  #BestPicture pic.twitter.com/RNADbVaS2D

    مرتبط:

    اشتباه تاریخی در اسکار 2017: اسکار بهترین فیلم اشتباه خوانده شد
    فلم فروشنده برنده جایزه اسکار شد
    اولین جایزۀ اسکار به یک «مسلمان» رسید
    قوانین اظهار نظر بحث
    نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک