03:22 22 نوامبر 2017
  لوپن: جنگ سرد با روسیه تهدید جدی برای اروپاست

  لوپن: جنگ سرد با روسیه تهدید جدی برای اروپاست

  © AP Photo/ Claude Paris
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 9701

  به گزارش آژانس خبری" ریانووستی" ماری لوپن کاندید انتخابات ریاست جمهوری و رهبر حزب جبهه ملی فرانسه در مصاحبه ای با شبکه تلویزیون " CBS News " گفت: جنگ سرد علیه روسیه برای اروپا بسیار خطرناک است.

  به گزارش آژانس خبری" ریانووستی" ماری لوپن کاندید انتخابات ریاست جمهوری و رهبر حزب جبهه ملی فرانسه در مصاحبه ای با شبکه تلویزیون " CBS News " گفت: جنگ سرد علیه روسیه برای اروپا بسیار خطرناک است. وی گفت: « من برای شما می گویم این یک تهدید بزرگ برای اروپا است. این اقدام جنگ سرد علیه روسیه باعث افزایش کشاندن روسیه به طرف چین می شود که خودش یک تهدید بزرگ است ».
  انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در تاریخ 23 اپریل برگزار می شود. طوریکه انتظار می رود، خانم ماری لوپن کاندید پیشرو دور اول انتخابات است که می تواند 26 فیصد آرای رای دهندگان را بدست آورد و امانوئل ماکرون وزیر پیشین اقتصاد با 24 فیصد ارای رای در مقام دوم قرار دارد.
  قابل یاد آوریست، که روابط روسیه و غرب پس از آغاز درگیری ها در اوکراین و کریمه به سردی گرائید. کیف بارها مسکو را به دخالت در مسائل جنوب شرق این کشور متهم کرد. مقامات روسیه این اتهامات را رد به شدت رد می کنند.

  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک