17:24 21 مارچ 2018
  حمایت اسرائیل از داعش

  حمایت اسرائیل از داعش

  © AFP 2018/ Jalaa Marey
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  501

  کارشناس سپوتنیک:حملات نیرو های هوایی اسرائیل بر مواضع ارتش سوریه ،حمایت آنها ازداعش را نشان میدهد.

  دگروال محمد عیسی ،کارشناس نظامی سوریه به آژانس سپوتنیک گفت،که حملات امروزی هوایی اسرائیل بر مواضع ارتش سوریه در پالمیر حمایت از داعش را نشان میدهد.و هدف این حملات کمک به تروریست ها بود.به نظر میرسد که اسرائیل بطور مستقیم به ارائه کمک های خود به ترویسم،که در جهان غرب دشمن اصلی شمرده میشود ادامه میدهد.

  به گفته وی،4 طیاره اسرائیلی بر مواضع نیرو های سوریایی حمله کردند،در زمان بازگشت ،بالای آنها نیرو های دافع هوای سوریه شلیک کردند. راکت های سوریایی زمانی به آنها رسید که آنها در بلندی های جولان پرواز داشتند.در نتیجه یک طیاره سقوط و به طیاره دوم نیز اصابت کرد،باقی مانده موفق به فرار شدند.

  به گفته کارشناس،امروز برای همه آشکار است که اسرائیل از تروریست ها حمایت میکند.این فرضیات نیست بلکه حقایق لخت است.چرا که در پالمیر فقط نیرو های ارتش سوریه قرار دارند.علاوه بر آن ضربات بالای نیرو هایی صورت گرفت ،که حملات را مقابل داعش نجام میدادند آیا این پشتیبانی  تروریست ها از هوا نیست؟.

  دگروال اشاره کرد،که جبهت النصره مدت هاست که کمک های مستقیم از اسرائیل دریافت میکند، شبه نظامیان این سارمان در بیمارستان های اسرائیل درمان میشوندو«امروز ما شاهد عینی این واقعیت  بودیم».

  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک