19:10 22 نوامبر 2017
  Russian Navy's large landing ship Korolev sails in the Bosphorus, on its way to the Mediterranean Sea, in Istanbul, Turkey, October 1, 2015

  در بندر آستاراخان 2 کشتی باری ایرانی و روسی با هم برخورد کردند

  © REUTERS/ Murad Sezer
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 74 0 0

  کشتی باری ایرانی راشا 1 در هنگام لنگر انداختن در لنگرگاه آستاراخان در رودخانه ولگا با کشتی باری روسی ولگوبالت 239برخورد کرد.

  به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری تسنیم به استناد از پایگاه خبری مریتایم هرالد، کشتی باری ایرانی راشا 1 در هنگام لنگر انداختن در لنگرگاه آستاراخان در رودخانه ولگا با کشتی باری روسی ولگوبالت 239 برخورد کرد. در اثر این تصادم آسیب زیادی به این دو کشتی باری وارد نشد و تنها بدنه دو کشتی آسیب دید. هیچ کدام از خدمه دو کشتی نیز در جریان این تصادم آسیب ندیده و گزارشی در مورد آلودگی آب رودخانه گزارش نشده است. گزارش این برخورد به مقامات محلی داده شده و یک یدک کش به محل حادثه اعزام شده که کشتی ایرانی راشا یک را به لنگرگاه منتقل کرده است. هر دو کشتی برای انجام تحقیقات بیشتر و بازبینی های فنی فعلا توقیف شده اند.

  تحقیقات در مورد علت اصلی این حادثه در دست بررسی است.

  کشتی باری راشا یک با پرچم ایران در حال تردد بوده و متعلق به شرکت دلتا مارین خزر است. در این حادثه، کشتی ایرانی منتظر ورود به بندر آستاراخان از بندر انزلی ایران بود.

  مرتبط:

  دوترتی: کشتی های جنگی روسیه میتوانند وارد فیلپین شوند
  کشتی کارتر هال امریکا وارد دریای سیاه شد
  چهار کشتی ناتو وارد بندر اودسا شدند
  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک