21:48 21 نوامبر 2017
  آمادگی رهبر حزب جمهوریخواه امریکا برای حمایت از اعمال تحریم های جدید علیه روسیه

  آمادگی رهبر حزب جمهوریخواه امریکا برای حمایت از اعمال تحریم های جدید علیه روسیه

  W.Scott
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 15710

  میچ مک کانل رهبر حزب جمهوریخواهان امریکا گفت: قصد دارد با رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنا در مورد اعمال تحریم های جدید علیه روسیه صبحت نماید.

  به گزارش اسوتنیک، یچ مک کانل رهبر حزب جمهوریخواهان امریکا گفت: قصد دارد با رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنا در مورد اعمال تحریم های جدید علیه روسیه صبحت نماید. وی معتقد است، اکثر نمایندگان سنا از اعمال تحریم های جدید علیه روسیه استقبال خواهند کرد.
  این قانونگذار امریکا، روز جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: " من آماده حمایت از اعمال تحریم های جدید علیه روسیه می باشم و اگر چنین اقدامی از جانب ریاست جمهوری دونالد ترامپ صورت گیرد، هر دو حزب در سنا از آن حمایت خواهند کرد.
  وی به پاسخ سوال خبرنگار در مورد اعمال تحریم های احتمالی علیه فدراسیون روسیه و در ارتباط با اوضاع سوریه گفت:" این بسیار خوب است که دولت ترامپ تحریم های موجود علیه مسکو را لغو نکرده است. اگر آنها فکر می کنند که اقدامات محدود کننده علیه روسیه ضروری است و اگر نمایندگان کانگرس از آن حمایت کنند، پس من آشکارا می گویم، از این اقدام حمایت می کنم".
  رهبر حزب جمهوریخواهان امریکا در ادامه سخنانش تاکید کرد، من قصد دارم در این مورد با رئیس کمیته مجلس سنا در امور خارجی و تمام کسانیکه به این باورند که ما باید در حال حرکت باشیم، صحبت خواهم کرد.
  شایان ذکراست، ایالات متحده و اتحادیه اروپا در سال 2014 در ارتباط با حوادث اوکراین و الحاق کریمه به روسیه تحریم هایی علیه فدراسیون روسیه اعمال کردند. علاوه براین، این تحریمات شامل ، محدویت در عرضه تجارتی، مالی و نظامی و همچننین ممنوعیت ورود تعدادی از مقامات فدراسیون روسیه به امریکا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد و دارایی این مقامات در این کشورها نیز مسدود گردیده است.

  مرتبط:

  تصویب لایحه تحریم ها علیه ایران به تعویق افتاد
  وزارت خارجه امریکا تحریم های جدید علیه روسیه را بررسی کردند
  وزارت امور خارجه روسیه: تحریم های جدید امریکا بر شرکت های روسی نا امید کننده است
  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک