15:30 15 دسمبر 2018
Chairman of the Foreign Policy and National Security Committee at the Iranian Shura Council, Alaeddin Boroujerdi talks to reporters at Iranian Embassy in Damascus on February 26, 2014.

امریکا باید به جای راکت پیام صلح و دوستی به منطقه بفرستد

© AFP 2018 / LOUAI BESHARA
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران گفت: به دولت امریکا توصیه می کنم به جای ارسال بمب و موشک برای منطقه پیام صلح و دوستی را بفرستد و به امنیت پایدار در منطقه کمک کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، علاالدین بروجردی در هفتاد و هفتمین مراسم روز ملی پاکستان که در هوتل استقلال تهران برگزار شد، گفت: روابط دو کشور پاکستان و ایران از عمق تاریخی برخوردار است و پیوند ناگسستنی دارد.
وی ادامه داد: همه مسئولان دو کشور از کشورهای یکدیگر دیدار کرده اند و سیاست جمهوری اسلامی ایران گسترش هرچه بیشتر روابط بین دو کشور است. 
بروجردی به پدیده شوم تروریسم که منطقه را رنج می دهد اشاره کرد و گفت: سیاست ایران مقابله جدی با این پدیده است و امیدوارم که هرچه سریعتر شاهد برقراری آرامش و امنیت پایدار در منطقه به خصوص در کشورهای افغانستان، عراق، یمن باشیم. 
هفتاد و هفتمین مراسم روز ملی پاکستان شامگاه چهارشنبه با حضور مقامات مختلف کشوری و لشکری و سفرا و مقام های خارجی مقیم ایران در هتل استقلال برگزار شد.

مرتبط:

حمله راکتی امریکا در جنگ سوریه به اندازه سر سوزنی تغییر نیاورده است
علت حمله راکتی امریکا به سوریه
پخش زنده: ایالات متحده امریکا حمله راکتی بر پایگاه هوایی سوریه انجام داد
ترامپ: حمله راکتی بالای سوریه برای منافع امنیتی امریکا بود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک