18:26 19 نوامبر 2017
  North Korean women soldiers take part in a military parade Saturday, April 15, 2017, in Pyongyang, North Korea, to celebrate the 105th birth anniversary of Kim Il Sung, the country's late founder and grandfather of current ruler Kim Jong Un.This 13 December, 2004 US Navy handout image shows the conventionally powered aircraft carrier USS John F. Kennedy (CV 67) as she returns to her homeport of Mayport, Florida

  فشار به جای جنگ، استراتژی آمریکا علیه کوریای شمالی

  © AP Photo/ Wong Maye-E © AFP 2017/ US NAVY/PH3 Joshua Karsten
  1 / 2
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  545121

  اسپوتنیک به نقل از روزنامه واشنگتن پست به استناد از منبع خود در دولت آمریکا گزارش میدهد، کاخ سفید در برخورد با کوریای شمالی استراتژی " فشار نهایت زیاد" را به امید بازگرداندن پیونگ یانگ به مذاکرات در مورد زرادخانه هسته ای، انتخاب کرد.

  بنا به اظهارات منبع روزنامه، دولت دونالد ترامپ با استفاده از سیاست فشار به جای جنگ، از رهبری کوریای شمالی هدف خود را که همانا توقف کار تولید و آزمایش سلاح های هسته ای است، به دست آورد. در عین حال ایالات متحده قصد ندارد به استفاده از نیروی نظامی، در مقابل کوریای شمالی کار بگیرد. منابع اشاره می کنند که ایالات متحده هدف تغییر رژیم در کوریای شمالی را در سر ندارد، و به دنبال مذاکره است. واشنگتن در نظر دارد برای رسیدن به این وسیله از دیپلوماسی، و تحریم کار بگیرد.

  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک