03:03 23 فبروری 2018
  Нзинга Прескод и Аида Шанаева в полуфинальном поединке на соревнованиях среди женщин по фехтованию на рапирах на чемпионате мира в Москве

  یک سوم روس ها باور به جنگ احتمالی روسیه و امریکا دارند

  © Sputnik/ Alexey Filippov
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 0 0

  بسیاری از روس ها هنوز هم بر این باورند که جنگ میان روسیه و ایالات متحده امریکا غیر ممکن و یا بعید است.

  به گزارش اسپوتنیک به نقل از مرکز مطالعه افکار عمومی روسیه، بسیاری از  روس ها همچون  پیشین بر این باورند، که احتمال وقوع جنگ بین روسیه و امریکا غیرممکن یا بعید است. با این وجود 30% روس ها امروز از احتمال وقوع درگیری بین دو کشور صحبت می کنند.

  نتایج نظرسنجی های انجام گرفته توسط این مرکز طی روزهای 11-12 اپریل 2017 نشان می دهد، که از بین 1 هزار و 200 نفر شرکت کننده در نظرسنجی به شیوه مصاحبه، یک سوم به وقوع جنگ باور دارند.

  نزدیک به 63 % بر این باورند، که درگیری مسلحانه روسیه و امریکا و ناتو غیرممکن یا بعید است، با این وجود 30% وقوع این درگیری را ممکن می دانند.

  16% افراد حاضر در این نظرسنجی ها بر این باور هستند؛، که امروز احتمال درگیری بسیار کم است و 47% آن را ضعیف دانسته، 16% می گویند، که احتمال آغاز درگیری مسلحانه کاملا وجود دارد. در این میان 14% نیز می گویند، که این جنگ هم اکنون جریان دارد.

  در ماه مارچ سال 2014، 25% مردم کشور روسیه وقوع جنگ بین دو کشور را غیرممکن عنوان می کردند و بیش 50% می گفتند که احتمال وقوع آن ضعیف است.         

  مرتبط:

  جدی ترین آزمون در برابر امریکا و روسیه چگونگی کاهش تسلیحات هسته ای است
  تجدید اعتماد بین روسیه و امریکا
  بی اعتمادی بین روسیه و امریکا
  تیلرستون: روسیه یا امریکا و یا اسد را انتخاب نماید
  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک