23:45 21 نوامبر 2017
  در فیلیپین در بدل کشتن معتادین الکول و خلاف‌کاران پاداش پرداخته می‌شود

  در فیلیپین در بدل کشتن معتادین الکول و خلاف‌کاران پاداش پرداخته می‌شود

  © REUTERS/ LEAN DAVAL JR
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 34 0 0

  کارمندان پولیس فیلیپین حدود 200 دالر در بدل به قتل رسانیدن معتادین به الکول، متجاوزین، تقلب‌کاران، کیسه‌بُر ها و اعضای باند های خلاف کار، بدست می‌آورند.

  به گزارش اسپوتنیک به نقل از Reuters، یک کارمند متقاعد پولیس استخبارات فیلیپین در گزارش 26-صفحه‌یی نوشته است، حذف یک معتاد به مواد مخدر و یا فروشنده مواد مخدر حدود 400 دالر پاداش دارد، در بدل قتل فروشنده عمده 20 هزار دالر پرداخته می‌شود، و آنعده کارمندان پولیس که از خوش شانسی شان قادر به از بین بردن قاچاقبر مواد مخدر می‌شوند حدود 100 هزار دالر پاداش دریافت می‌کنند.

  آژانس با نویسنده این گزارش و کارمندان فعلی پولیس این کشور مصاحبه کرده است. یک کارمند پولیس فیلیپین که نخواست هویت اش فاش شود گفت که کارمندان ادارات اجرای قانون در این کشتار نه تنها بخاطر پول بلکه از ترس قرار گرفتن نام‌های شان در فهرست مظنونین شریک در قاچاق مواد مخدر، نیز شرکت می‌کنند. به گفته وی، این فهرست‌ها توسط پولیس و مقامات محلی ساخته می‌شوند.

  رویترز نوشته است، بسیاری از معلومات این گزارش اطلاعات ناظرین بی‌طرف حقوق بشر و تحقیقات رویترز درمورد جنگ و جنایت سازمان یافته است، که توسط مقامات فیلیپین به پیش گرفته شده است.    

  مرتبط:

  رئیس جمهور فیلیپین از ارتباط بستگان اش با داعش پرده برداشت
  رئيس جمهور فیلیپین :مقامات فاسد را شخصآ از هلیکوپتر پرتاب میکنم
  خارج شدن فیلیپین بعد از روسیه از محکمه بین‌المللی کیفری
  توقف فروش سلاح امریکا به پولیس فیلیپین
  پولیس مبارزه با مواد مخدر فیلیپین یک شاروال را با 9 محافظش کشت
  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک