10:05 20 جنوری 2018

  عکس جنجال برانگیز روح انسان+ عکس، ویدیو

  © Fotolia/ BortN66
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 31

  باشندگان محل به پولیس گفته اند که این عکس متعلق به دختری که در گذشته در این منطقه بر اثر برخورد با ریل کشته شده است.

  به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عکسی که به تازگی از شبح یک دختر خُردسال گرفته شده است جنجال های فراوانی را به همراه داشته است. گفته می شود این عکس در جنگلی در اطراف شهر کمبریج نیویارک گرفته شده است. در این عکس که اواخر ماه مارچ گرفته شده به نظر می رسد این دختر خُردسال مشغول بازی در این جنگل است.

  اکنون انتشار این عکس به این فرضیه دامن زده که دختر قابل مشاهده در آن به احتمال زیاد می تواند یک روح باشد. همچنین انتشار وسیع این عکس در شبکه های اجتماعی با واکنش مردم محلی این منطقه همراه بوده است.

  بنا به گفته پولیس، آنها تماس های تلفونی را از طرف برخی مردم محلی این منطقه دریافت کرده اند که ادعا می کنند این عکس متعلق به دختر خُردسالی است که در گذشته در این منطقه بر اثر برخورد با ریل کشته شده است.
   همچنین یک تاجر محلی ادعا کرده است که دختری که در این عکس دیده می شود در واقع مادربزرگ وی می باشد و آنها زمانی که در این منطقه مشغول قدم زدن بودند این عکس را گرفته اند. "چیک ویلسون" گفت این عکس می تواند دلیل خوبی برای وجود زندگی بعد از مرگ باشد اما متاسفانه تاکنون هیچ آزمایشی برای اثبات آن انجام نشده است.

  مرتبط:

  جادوگر موریتانی: نیرومندترین جن ها در عربستان هستند
  ازدواج مرد عربستانی با جن
  مشاهده شبح هولناک در مکتب
  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک