02:07 17 جنوری 2018
  ترامپ قصر سفید را پاکسازی می کند

  ترامپ قصر سفید را پاکسازی می کند

  © REUTERS/ Carlo Allegri/File Photo
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 10

  روزنامۀ دیلی تلگراف از تصمیم پنهانی ترامپ برای پاکسازی قصر سفید خبر داد.

  به گزارش اسپوتنیک به نقل از "العالم، دیلی تلگراف روز دوشنبه نوشت: در پی برکناری "جیمز کومی" رئیس سازمان "اف.بی.آی"، این بار ترامپ، در پی برکناری دیگر مسئولان ارشد قصر سفید برآمده است.
  به نوشتۀ این روزنامه، ترامپ قصد دارد برای این که رویکرد تازه ای از دولت خود نشان دهد، و زهر انتقادات هفتۀ گذشته به برکناری کومی را بگیرد، شماری دیگر از مسئولان ارشد قصر سفید از جمله رینس پریبوس دبیر کاخ سفید و شان اسپایسر سخنگوی خود را برکنار کند.
  در این میان، یک منبع مستقل به "مایک آلن" روزنامه نگار آمریکایی خبر داد که ترامپ، بسیار عصبانی است و از دست همگان خشمگین است و به برکناری مسئولان ارشد می اندیشد.
  به نوشتۀ این روزنامه، دموکرات ها به اعمال فشارهای خود ضد ترامپ ادامه داده اند و نمایندگان این حزب در کنگره تاکید کرده اند که ممکن است به رئیس جدیدی که ترامپ قصد دارد به عنوان رئیس اف.بی.آی معرفی کند، رأی عدم اعتماد دهند.
  برخی از نمایندگان جمهوری خواهِ کنگره از ترامپ خواسته اند فایل های صوتی که از گفت وگو با کومی ضبط کرده است را به آن ها ارائه دهد. ترامپ، پیش از این، از ضبط محرمانۀ گفت وگوهایش با کومی خبر داده بود.

   

   

  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک