08:06 22 نوامبر 2017
  Blind

  زن مادریدی 28 سال تظاهر به نابینایی کرد

  CC0
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 92901

  در طول این مدت چشمان او کاملا سالم و بینا بوده است، خانواده اش بابت این مسئله بسیار حیرت زده و متعجب هستند. البته چندین بار به او شک کرده بودند. همسر او به روزنامه نگاران می گوید که کارمن با دقت زیادی آرایش می کرد و گاهی زیر چشمی به تلویزیون خیره میشد.

  به گزارش اسپوتنیک به نقل از«تابناک با تو» 28 سال پیش خانم "کارمن خیمینز" بر اثر حادثه ی شدیدی که برای چشمانش رخ داد دچار نابینایی کامل شد. این چیزی بود که او همه از جمله خانواده اش را از آن مطلع کرد. او به تازگی اعتراف کرده که به نابینایی دچار نشده بلکه در طول این 28 سال تظاهر به نابینایی نموده است.

  چرا این زن 28 سال تظاهر به نابینایی کرد؟!

  این زن ساکن مادرید اسپانیا است. 57 سال سن دارد. او مجبور شده تا این کار را انجام دهد، زیرا از گفتن "سلام" به مردمی که نمی خواست با آنها احوالپرسی کند خسته شده بود.
  در طول این مدت چشمان او کاملا سالم و بینا بوده است، خانواده اش بابت این مسئله بسیار حیرت زده و متعجب هستند. البته چندین بار به او شک کرده بودند. همسر او به روزنامه نگاران می گوید که کارمن با دقت زیادی آرایش می کرد و گاهی زیر چشمی به تلویزیون خیره میشد. اما هیچ گاه جز این اواخر اعتراف نکرده بود که نابینایی اش دروغین و مزورانه است.
  کارمن این کار را انجام داد تا مجبور نباشد با مردم سلام و احوالپرسی کند و حرف بزند. او به آژانس خبری "های نیتسیا" اسپانیا می گوید:

  " از رو یارویی با مردم در خیابان و ایستادن و گفتن "سلام" خسته بودم، من هیچوقت اجتماعی نبودم و با تظاهر به نابینایی بار بسیاری از مسئولیت های اجتماعی را از دوش خود برداشتم."
  صرف نظر از اینکه "کارمن خیمینز" باید حالا پاسخگوی خانواده اش باشد که چرا 28 سال تظاهر به نابینایی کرده، اینک با مشکلات قانونی زیادی روبرو شده، زیرا او در همه ی این سالها به دلیل نابینایی کمک های مالی خاصی دریافت نموده است.

  در این میان بسیاری از مردم ، مورد عجیب خانم کارمن را بسیار پیچیده ارزیابی کرده و خواستار تحقیقات بیشتر در این زمینه هستند.

   

  مرتبط:

  یک امریکایی نابینا با اجراآت اسکیت‌بورد کاربران یوتیوب را متحیر ساخته است (ویدیو)
  مرد نابینا چهره اش را دید
  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک