08:26 18 اکتوبر 2017

  کوریای شمالی وعده داد که جاپان را زودتر از امریکا به خاکستر تبدیل خواهد کرد

  © Sputnik/ Iliya Pitalev
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 5410

  رئیس کمیته کوریای شمالی برای حفاظت از جهان وعده داد، که جاپان را حتی زودتر از ایالات متحده امریکا به خاکستر تبدیل خواهد کرد.

  به گزارش اسپوتنیک، خبرگزاری کوریای شمالی (KCNA) به نقل از بیانیه رسمی ماموران امنیتی نوشت:- "اگر جاپان واقعا در مورد امنیت خود نگران است، باید از سیاست های خصمانه خود در مقابل کوریای شمالی دست بکشد و پایگاه های ایالات متحده امریکا را از خاک خود برچیند. چرا که در صورت هرگونه اقدام خصمانه علیه کوریای شمالی پیش از ایالات متحده امریکا این مجموعه جزایز به خاکستر تبدیل خواهد شد".

  پیونگ یانگ همچنین یادآوری می کند به توکیو، که جاپان یک کشور جزیره ای است و نباید در مقابل کوریای شمالی قرار گیرد، چرا کوریای شمالی با انرژی هسته ای خود در مقابل دشمن ظالم شکست ناپذیر است.

  این بیانیه کوریای شمالی پس از آن صادر شد، که جاپان پس از هر آزمایش راکت کروز کوریای شمالی پشتیبانی خود را از امریکا اعلام می کند.

  کوریای شمالی در این اواخر تقریبا در هر هفته یک آزمایش راکتی انجام می دهد، که آخرین آزمایش راکتی کوریای شمالی امروز پنجشنبه انجام شد، که در این آزمایش پیونگ یانگ چندین راکت کروز ضد کشتی را شلیک نمود. 

  مرتبط:

  کوریای شمالی چند راکت بالستیک شلیک کرد
  کوریای شمالی: امریکا راکت‌های ما را رهگیری کرده نمی‌تواند
  کوریای شمالی آی‌پد ساخت
  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک