20:10 19 نوامبر 2017

  گالوپ: نزدیک به 60 درصد شهروندان امریکا مخالف ترامپ هستند

  © AP Photo/ Pablo Martinez Monsivais
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 29 0 0

  بر اساس آخرین نظر سنجی موسسه گالوپ درحالیکه در مجموع 58 در صد از مردم این کشور با ترامپ مخالفند هنوز 83 درصد از طرفداران حزب جمهوریخواه امریکا از او حمایت می کنند.

  به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، موسسه پژوهشی گالوپ روز سه شنبه با انتشار نتایج نظر سنجی های هفتگی خود درباره محبوبیت رئیس جمهوری این کشور نوشته است که این محبوبیت از 38 درصد در هفته گذشته به 37 درصد در این نظر سنجی کاهش یافته است.


  بر این اساس، اکنون 58 درصد از مردم امریکا با ترامپ مخالفند، که این میزان به گفته موسسه گالوپ پایین ترین میانگین هفتگی محبوبیت رئیس جمهوری به شمار می رود.
  گالوپ میانگین محبوبیت ترامپ در فاصله 20 هفته ای که از آغاز ریاست جمهوری او گذشته را 40 درصد و میانگین محبوب نبودنش در همین فاصله را 54 درصد اعلام کرده و نوشته است: محبوبیت ترامپ در میان مردم امریکا طبق یافته های این مرکز بعنوان پایین ترین میزان محبوبیت رئیس جمهورهای این کشور در نخستین سال تصدی آن ها به ثبت رسیده است.
  موسسه مذکور با یادآوری اینکه که از نظر گرایش های حزبی فاصله چشمگیری میان مخالفان و حامیان ترامپ وجود دارد، افزود: تنها 8 درصد از دموکرات های این کشور از او حمایت می کنند و این روند در میان طرفداران حزب جمهوریخواه امریکا به 83 درصد رسیده است.

  مرتبط:

  جادوگران پرو مراسم آشتی ترامپ و کیم جونگ اون را برگزار کردند + (ویدیو)
  الاخبار: افغانستان از زمان اوباما تا ترامپ
  اشتراک دونالد ترامپ در یک جشن عروسی بیگانه "عکس + ویدیو"
  ترامپ مدل مویش را از مادرش تقلید کرده+عکس
  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک