19:12 22 جون 2018
پسکوف: روسیه خواهان مذاکره در مورد مشکلات داغ جهان با امریکا شده بود

پسکوف: روسیه خواهان مذاکره در مورد مشکلات داغ جهان با امریکا شده بود

© Sputnik / Vladimir Astapkovich
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

دبیر مطبوعاتی ریاست جمهوری روسیه گفت، روسیه از امریکا خواسته بود که درباره مشکلات داغ جهان باهم مذاکره کنند، اما امریکا این درخواست روسیه را نادیده گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف دبیر مطبوعاتی ریاست جمهوری روسیه به خبرنگاران گفت:- "روسیه به امریکا پیشنهاد نشست درباره مسائل داغ جهان و از سرگیری پیوندها را داده بود، اما امریکا آن را نادیده گرفت".

پیش از این رسانه های ایالات متحده امریکا گزارش داده بودند، که مسکو در بهار امسال به دولت امریکا پیشنهاد بازگرداندن پیوندهای خوب دیپلماتیک و نظامی و سرویس های مخفی را که در دولت باراک اوباما به سردی گرایده بود، شده بود.

پسکوف درباره مقاله که در روزنامه BuzzFeed به نشر رسیده بود، گفت:- "بلی، البته که ما به دولت ایالات متحده پیشنهاد از سرگیری گفت و گو درباره پیدا کردن راه حل های مشترک برای مشکلات جهان و پیوندهای دوجانبه شده بودیم، اما متاسفانه عکس العمل از جانب متقابل ما ندیدیم".

پسکوف گفت:- "از طرف روسیه پیشنهادی به خاطر پیدا کردن راه حل مشترک درباره مشکلات کشورهای جهان از جمله افغانستان، اکراین به جانب امریکایی فرستاده شده بود، اما از جانب مقابل ما پاسخ منفی دریافت کردیم". 

مرتبط:

پسکوف: تمام کشورها از منافع خود در برابر تحریم های امریکا دفاع می کنند
پسکوف خبر دیدار پنهانی پوتین و ترامپ را رد کرد
پسکوف: استفاده از سلاح کیمیاوی در شهر ادلب به نفع مخالفان دمشق است
پسکوف: مشابهات پوتین با ترامپ
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک