16:25 17 دسمبر 2017
  رسوایی ایوانکا ترامپ

  رسوایی ایوانکا ترامپ

  © AFP 2017/ Timothy A. Clary
  جهان
  دریافت لینک کوتاه
  0 10

  پس از افشای رسوایی جدید نزدیکان ترامپ و استفاده داماد وی از ایمیل شخصی برای انجام کارهای دولتی، مشخص شد که همسر کوشنر یعنی ایوانکا ترامپ هم همین خطا را مرتکب شد.

  به گزارش اسپوتنیک، هفته نامه نیوزویک بر اساس مدارک موجود در تحریریه خود، گزارشی در خصوص تکرار رسوایی ایمیلی «هیلاری کلینتون» برای دختر رقیب وی یعنی «ایوانکا ترامپ» خبر داده است.
  یکی از تبلیغات منفی بسیار تأثیرگذار علیه هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست ‌جمهوری اخیر آمریکا، استفاده وی از ایمیل شخصی برای ارسال نامه‌ های مهم اداری در دوره تصدی پست وزیر خارجه آمریکا بود.
  آنطور که در خبر نیوزویک آمده، ایوانکا ترامپ که در سمت مشاور ارشد پدرش در کاخ سفید کار می‌کند، برای ارسال نامه به برخی مقامات دولتی، از ایمیل شخصی استفاده کرده است.
  یک گروه نظارتی آمریکایی با استفاده از قانون جریان آزاد اطلاعات به این مطلب پی برده و دریافته که ایوانکا با ایمیل شخصی خود با "لیندا مک ‌ماهون" مدیر کسب و کارهای کوچک مکاتبه کرده است.
  البته ایوانکا این کار را در ماه فبروری و یک ماه پیش از انتصاب در پست دولتی فعلی خود انجام داده است.
  این خبر پس از آن منتشر می شود که امروز نشریه پلیتیکو از استفاده "جیرد کوشنر" مشاور ارشد دیگر ترامپ و همسر ایوانکا از ایمیل شخصی برای برنامه ‌ریزی مراسم دولتی و دیگر امور کاخ سفید خبر داده بود.

  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک