02:46 11 جولای 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 00
ما را در دنبال کنید

در نتیجه انفجار گاز در جریان برگزاری مراسم عروسی ساختمانی که در آن مراسم برگزار می‌شد کاملا تخریب شده و ۱۸ تن جان های شان را از دست داده اند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روزنامه هندی "اندیا تودی"، این حادثه ناشی از انفجار یک بالون گاز در نزدیکی محل برگزاری مراسم عروسی در شهر بیاور ایالت راجستان در بخش شمال غرب هند روز جمعه رخ داده است.

مسوولین پولیس گفته اند که در نتیجه انفجار، ساختمانی که در آن مراسم عروسی برگزار می‌شد، تخریب شده اند. پس از انفجار نیروهای نجات توانسته اند که اجساد ۹ تن از قربانیان را از زیر خرابه‌های ساختمان بیرون بکشند، امروز (یکشنبه) کارکنان اداره نجات اجساد ۹ تن دیگر را نیز بیرون کشیده اند. گفته می‌شود در نتیجه این انفجار همچنان ۱۸ تن دیگر زخمی شده اند که حالت صحی پنج تن از آنان وخیم خوانده شده است.

به گفتهٔ مسوولین محلی، نیروهای نجات همچنان به عملیات شان ادامه می‌دهند زیرا احتمال می‌رود که تا هنوز دو تن دیگر نیز در زیر خرابه‌ها باشند.

به گفته یکی از مسوولین محلی، مقامات دولتی تصمیم گرفته اند تا به عنوان جبران خساره مبلغ ۲۰۰ هزار روپیه به خانواده‌های قربانیان و به مبلغ ۵۰ هزار روپیه هندی به زخمی‌شدگان بپردازند.

مرتبط:

گفت و گوهای هند و آمریکا در مورد افغانستان
پرتاب مدفوع انسانی توسط طیاره بر روستاییان در هند
حمله تروریست ها به شفاخانه در هند
میدان‌های هوایی هند به حالت آماده‌باش در آمدند
رهبر گروپ تروریستی "جیش محمد" در هند کشته شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر