08:14 07 دسمبر 2019
خبرنگار ان بی سی: نمی توان پوتین را فریب داد

خبرنگار ان بی سی: نمی توان پوتین را فریب داد

© Sputnik / Mikhail Klimentyev
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 20
ما را در دنبال کنید

خبرنگار شبکه تلویزیونی ان بی سی گفت، که نمی توان رئیس جمهور روسیه را فریب داد، اما می توان برای حمله به وی با در اختیار داشتن مدرک تلاش ورزید.

به گزارش اسپوتنیک، مگین کلی خبرنگار شبکه تلویزیونی ان بی سی که با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مصاحبه کرده بود، بر این باور است، که پوتین را نمی توان با زرنگی فریب داد، اما می توان برای حمله به وی با در اختیارداشتن مدرک تلاش ورزید.

خانم کلی در شبکه تلویزیونی ان بی سی درباره گفتگویش با پوتین تعریف و گفت:- "وی بسیار با هوش است. این احساس در شما به وجود می آید، که وی با هوش ترین آدم در هر جمعی است. به این ترتیب نمی ارزد برای فریب دادن ولادیمیر پوتین تلاش شود و فکر نمی کنم که در این کار توفیق حاصل شود، اما می توان همانطوری که من در این مصاحبه انجام دادم، وی را وادار کرد اندکی از خود دفاع کند".

یادآوری می کنیم، که رابرت مولر دادستان ویژه امریکا، 13 شهروند و سه شخصیت حقوقی روسیه را به تلاش برای دخالت در انتخابات در ایالات متحده متهم کرده است.

پیش از این، دمیتری پسکوف سخنگوی پوتین این اتهامات را مطلقا بی اساس نامیده و دخالت این افراد در انتخابات امریکا را دروغ محض و گپ های واهی خوانده بود.

 

مرتبط:

پوتین به مناسیت 8 مارچ یک پارچه شعر زیباه خواند + وئدیو
اظهارات پوتین درباره انواع جدید از تسلیحات روسی پنتاگون را نا امید کرد
پوتین مستقل ترین کشور دنیا را معرفی کرد
چال قوی پوتین:توافق روسیه و عربستان سعودی در باره نفت نقش روسیه را در شرق نزدیک بالا می برد
پوتین در مورد جاسوسان خارجی در روسیه صحبت کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر