04:18 05 دسمبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دونده مشهور جامائیکایی به تمجید از لیونل مسی و استعداد ویژه او پرداخت.

به گزارش اسپوتنیک، اوسین بولت که 8 مدال طلای المپیک دارد، سال گذشته آخرین مسابقه خود را برگزار کرد و بازنشسته شد. او خود را طرفدار بزرگ رونالدو می‌داند ولی نمی‌تواند از استعداد مسی نیز صحبت نکند. 

او گفت:- "مسی فوق العاده با استعداد است. با توجه به چیزی که در این سال‌ها دیده ام و شنیده ام، کریستیانو تلاش زیادی کرده که به این جایگاه برسد. من با سرعت بزرگ شده ام و مثل مسی استعداد خیلی زیادی داشتم".

بولت درباره حضورش در فوتبال گفت:- "من سعی می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم، مثل همیشه. خیلی متمرکز هستم و می‌خواهم بهترین ها را در آینده کسب کنم. دوست دارم برای یونایتد بازی کنم ، تنها باید ببینم چه خواهد شد و اوضاع چگونه خواهد شد".

یادآوری می کنیم، که اوسین بولت یکی از شناخته شده ترین ورزشکاران دنیاست که با 8 مدال طلای المپیک، یکی از پرافتخارترین ورزشکاران تاریخ این رقابت هاست.

او که بارها از علاقه اش برای تبدیل شدن به یک فوتبالیست حرفه ای صحبت کرده، اکنون قرار است در تمرینات دورتموند حضور پیدا کند. تمرین فردای زردها با حضور طرفداران برگزار خواهد شد و این ستاره جامائیکایی یک روز ویژه را پشت سر خواهد گذاشت.

بولت که طرفدار سرسخت منچستریونایتد، پیش از این اعلام کرده بود که با ژوزه مورینیو هم در مورد حضور تمرینی در تمرینات این باشگاه صحبت کرده است.

 

مرتبط:

آیا مسی با "پلی و مارادونا" قابل مقایسه است؟
عکس سومین پسر لیونل مسی+عکس
مسی به دلیل تولد فرزند سومش برابر مالاگا بازی نمی کند
کفش جدید مسی را پهباد به او رساند
مرتضی، مسی کوچک فراموش شده
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر