05:15 25 فبروری 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یک جفت مسلمان باشنده در ایالت تکزاس امریکا، به مجبور ساختن دختر 16 سالۀ شان به ازدواج و برخورد زشت با او متهم شده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از شبکه تلویزیونی KSAT، مسوولین پولیس ایالت تکزاس گفته اند که یک جفت عراقی‌الاصل باشنده ایالت تکزاس امریکا معارب ال‌حشموی (Maarib Al Hishmawi)، دختر شان را در آن هنگام 15 سال داشت با مجبور ساختن به ازدواج مصلحتی، با استفاده از جاروب لت و کوب نموده اند وی را بارها خفه نموده اند و بالای او روغن داغ ریخته اند.

 به گفتۀ جاویر سالازار (Javier Salazar)، مسوول ادارۀ پولیس محلی، شوهر آینده این دختر به والدینش 20 هزار دالر پرداخته بوده است.

پس از خشونت والدین، این دختر نوجوان در اواخر ماه جنوری از منزل فرار نموده بود. به گفتۀ سالازار، کارمندان پولیس در اواسط ماه مارچ این دختر را پیدا کردند و بلافاصله به خانه امن و مراقبت فرستادند.

پس از تحقیقات درمورد دلیل فرار این دختر، کارمندان خانه امن و مراقبت پنج برادر و خواهر دیگر او را نیز تحت مراقبت گرفتند و والدین شان بازداشت شدند. پس از مدتی، والدین این دختر با ضمانت 30 هزار دالر فی نفر، از زندان آزاد شدند.

گفته می‌شود که به آدرس شوهر آینده این دختر که در شهر دیگر زندگی می‌کند نیز اتهاماتی وارد خواهند شد.

در حال حاضر بر اساس قوانین ایالت تکزاس، سن توافق برای روابط جنسی 17 سال است، و ثبت رسمی ازوداج بر اساس قوانین ایالات متحده امریکا از سن 18 سالگی ممکن است.

بر اساس قوانین عراق، سن ازدواج 18 سال می‌باشد، اما در صورت اجازۀ سرپرستان، نوجوانان می‌توانند در سن 15 سالگی ازدواج کنند.    

مرتبط:

در ایتالیا والدین یک دختر به دلیل نپوشیدن چادر موهای سر او را تراش کردند
والدین چینای طفل در حال گریه را در الماری لباس گذاشتند+ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر