04:53 04 جولای 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

یکی از گران‌ قیمت‌ترین بازیگران هالیوود امریکا که در یک مراسم ضیافت شام با ولیعهد عربستان در شهر لس آنجلس شرکت داشت، به او وعده داد که در آینده سفری به عربستان داشته و بهترین شراب را برای او و خانواده‌اش ببرد!

به گزارش اسپوتنیک، محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان در جریان سفرش به امریکا در مراسمی که با میزبانی روپرت مرداک برگزار شد با چند بازیگر، کارگردان و چهره سرشناس سینمای هالیوود امریکا نظیر مورگان فریمن، جیمز کامرون، رابرت داگلاس و دواین جانسون دیدار کرده است.
دواین جانسون، بازیگر مشهور و ستاره سابق کشتی کج امریکایی معروف به "صخره" در پستی در فیسبوک احساسش را درباره دیدار با محمد بن سلمان و خانواده‌اش ابراز کرد.
این بازیگر در این پست نوشت: من مشتاق هستم که به زودی اولین سفرم را به عربستان انجام دهم. من حتما در این سفر بهترین مشروب "تکیلا" را با خودم خواهم برد تا آن را به این مقام عالی سلطنتی و خانواده‌اش تقدیم کنم.
جانسون نوشت: بسیار از این مراسم شام خصوصی با محمد بن سلمان ولیعهد عربستان، خانواده سلطنتی او و کادر ممتازش خرسند هستم. شب بسیار خوبی بود و شنیدن دیدگاه‌های ریشه دار و در عین حال مدرن او درباره جهان و رشد مطمئنا مثبت کشورش بسیار عالی بود.
این بازیگر تصریح کرد: من شخصا از شنیدن این که مردم در عربستان این حجم بالای علاقه و عشق به من را داشته‌اند شگفت زده و بهت زده شدم. من مشتاق هستم که خیلی زود اولین سفرم را به عربستان انجام دهم و مطمئنا در این سفر بهترین مشروب تکیلا را با خود می‌برم تا آن را با این مقام عالی سلطنتی و خانواده‌اش تقسیم کنم.
این در حالی است که با وجود اعلام مجموعه‌ای از سیاست‌های لیبرال از سوی محمد بن سلمان اما نوشیدنی‌های الکلی همچنان به شکل سفت و سختی در عربستان همچون دیگر کشورهای مسلمان ممنوع است.
با این حال ظاهرا این بازیگر امریکایی بعد از انتشار این پست به این حقیقت پی برده و بعدا در صفحه اینستاگرام خود در یک پست کاملا مشابه این جمله را تغییر داده و نوشته است: اگر خوش شانس باشم در این سفر مشروب تکیلای خود را خواهم برد.

مرتبط:

واردات شراب در عربستان سعودی آزاد شد
فروش شراب - تجارت جدید دیپلمات های خارجی در بازار سیاه افغانستان
مردی کودکش را فروخت تا کمی شراب بنوشد
غسل با شراب به جای آب مقدس در کلیسای فرانسه
در امریکا بیش از 90 نفر به علت مصرف بیش از حد شراب بستری شدند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر