08:55 28 نوامبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه (43)
0 10
ما را در دنبال کنید

کارشناس امور امنیتی و استخباراتی ابراز نگرانی کرده است که دختران روسی می‌توانند برای اشتراک موفقانۀ تیم فوتبال انگلستان در بازی‌های جام جهانی فوتبال 2018، مزاحمت ایجاد کنند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از نشریه انگلیسی Daily Express، ایتونی گلیس، کارشناس در امور امنیتی و استخباراتی گفته است که کرملین می‌تواند از دختران روسی برای به وسوسه انداختن و جلب توجه بازیکنان تیم فوتبال انگلستان در جام جهانی فوتبال 2018، استفاده نماید.

کارشناس گفت: "تیم ملی فوتبال انگلستان امید زیادی به پیروزی در جام جهانی 2018 ندارد. حتی اگر این تیم شانس بیاورد، روس‌ها به پیروزی شان مزاحمت خواهند کرد".

علاوه بر این، وی حدس می‌زند که بازیکنان فوتبال در مسکو مسموم خواهند شد، و یا هم بدتر از آن، به هوس انداخته خواهند شد تا "از کار انداخته شوند".

گلیس گفت: "به کمک مسمومیت غذایی یا به وسوسه انداختن بازیکنان توسط دختران باشکوه روسی، آنها این کار را انجام خواهند داد".

وی افزود: "منحرف ساختن هواس بازیکنان از مسابقات به کمک دختران روسی یک تاکتیک کرملین است. حتی مقامات بریتانیایی می‌دانند که باید از دختران روسی دور باشند".

در آغاز ماه مارچ یک روزنامه بریتانیایی گزارش داده بود که فوتبالران بریتانیایی در مسابقات جام جهانی 2018 در روسیه آشپزان و همچنان بعضی از مواد خوارکی را از بریتانیا با خودشان خواهند آورد. گفته می‌شود، این اقدامات مرتبط با نگرانی و هراس بریتانیا از مسموم‌شدن فوتبالران این کشور در هنگام مسابقات، اتخاذ شده اند. 

 

تجدید
جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه (43)

مرتبط:

یکاترینبورگ؛ شهر میزبان جام جهانی فوتبال به روایت تصویر
گشایش پارک فوتبال جام جهانی 2018 در ولگاگراد
یک مصری با بایسیکل به جام جهانی فوتبال 2018 روسیه می رود
غرب می‌خواهد که جام جهانی در روسیه برگزار نشود
افتتاح ۱۴۰ مسافرخانه جدید در شهرهای میزبان جام جهانی فوتبال در روسیه
ترانسپورت های رایگان جام جهانی 2018 در روسیه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر