19:39 24 سپتمبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

در حال حاضر کشورهای مغولستان و سنگاپور به عنوان 2 مکان احتمالی برای ملاقات دونالد ترامپ، رئیس جمهور امریکا و کیم جونگ اون، رهبر کوریای شمالی در نظر گرفته شده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از کانال CBS با اشاره یک منبع آگاه، ضمن این مطلب گزارش شد که در حال حاضر دو کشور مغولستان و سنگاپور به عنوان مکان احتمالی برای ملاقات دونالد ترامپ، رئیس جمهور امریکا و کیم جونگ اون، رهبر کوریای شمالی در نظر گرفته شده است.


دونالد ترامپ، در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان اعلام کرد: "من در هفته های آتی با کیم جونگ اون ملاقات خواهم کرد. ما منتظر این اتفاق هستیم. ما هم اکنون 2 مکان را برای این ملاقات مشخص کرده ایم و خیلی زود این مکان ها را اعلام می کنیم".

روز شنبه نخست وزیر سنگاپور اعلام کرده بود که کشورش هیچ درخواست رسمی از واشنگتن یا پیونگ یانگ برای میزبانی این دیدار دریافت نکرده است. 

27 اپریل کیم جونگ اون، رهبر کوریای شمالی اولین رهبر کوریای شمالی شد که از سرحد نظامی و علامت گذاری شده بین دو کوریا عبور کرد وارد کوریای جنوبی شد و آنجا با مون جائه یانگ، رئیس جمهور کوریای جنوبی دیدار کرد.

 

مرتبط:

گفت و گوی ترامپ با رئیس جمهور کوریای جنوبی درباره دیدار با کیم جون اون
بهترین محل دیدار دونالد ترامپ و کیم جونگ اون
ترس مشاوران ترامپ از "دام" کیم جونگ اون برای امریکا
آمادگی کیم جونگ اون برای امتناع از سلاح هسته ای
محل ملاقات ترامپ و کیم جونگ اون
بازدید کیم جونگ اون از کنسرت نوازندگان کوریای جنوبی + ویدیو
کیم جونگ اون در کنسرت گروه پاپ کوریای جنوبی در پیونگ یانگ
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر