05:55 25 سپتمبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 20
ما را در دنبال کنید

همسر رئیس جمهور فرانسه در مورد دیدار و گفتگوهایش با ملانیا ترامپ، همسر رئیس جمهور امریکا شرح داد.

به گزارش اسپوتنیک، بریژیت ماکرون، همسر رئیس جمهور فرانسه در بازگشت از سفر امریکا در گفتگو با نشریه لوموند از دیدار‌های خود با ملانیا ترامپ، همسر رئیس جمهوری امریکا سخن گفت.


بریژیت ماکرون در این گفتگو اظهار داشت که برای ملانیا ترامپ ناراحت است، زیرا وی در عمل به یک زندانی در کاخ سفید تبدیل شده است.
به گفته همسر ماکرون، ملانیا ترامپ به خاطر مسائل امنیتی "نمی‌تواند هیچ کاری انجام دهد… وی حتی نمی‌تواند یک پنجره را در کاخ سفید باز کند. وی نمی‌تواند از اوضاع و احوال بیرون سر در بیاورد. وی بیش از من محدود شده است. من هر روز در پاریس بیرون می‌رود".
همسر ماکرون بر همین اساس گفت که تعجبی ندارد که وی چنان عبوس به نظر می‌آید. همسر رئیس جمهور فرانسه با اشاره به تمرکز رسانه‌ها و عموم مردم درباره فعالیت‌های مقامات ارشد کشور می‌گوید: "درباره همه‌چیز تفسیر می‌شود، سخنان زیادی گفته می‌شود… وی ملانیا زنی با ویژگی‌های زیادی است، اما تلاش دارد آن را پنهان کند. وی درباره هر چیزی خیلی به راحتی می‌خندد، اما آن را کمتر از من نشان می‌دهد".

همسر رئیس جمهوری فرانسه گفت که با ملانیا ساعات خوشی داشته‌اند و ملانیا "واقعا خوش‌مشرب است. ما حس شوخ‌طبعی مشابهی داشتیم. با یکدیگر بسیار خندیدیم. وی مهربان، جذاب، باهوش و گشاده‌رو است".

 

مرتبط:

خودداری ملانیا از عکس گرفتن با دونالد ترامپ + ویدیو
تصمیم ملانیا ترامپ برای قطع کردن قدیمی ترین درخت کاخ سفید
ملانیا و ایوانکا ترامپ - زیبا ترین سیاستمداران واشنگتن
تیلرسن: ملانیا ترامپ قصد بر هم زدن دیدار ترامپ و پوتین را داشت
ملانیا به ترامپ جشن تولد فراموش‌ناشدنی می‌گیرد
ملانیا ترامپ همواره شوهر خود را در موقعیت سختی قرار میدهد(ویدیو)
راز حجاب ملانیا ترامپ در واتیکان و بی‌حجابی‌ درعربستان
چرا ملانیا ترامپ در سفر به عربستان حجاب نپوشید ؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر