04:20 25 مارچ 2019
منع ورود دونالد ترامپ به رستورانت نوبو

منع ورود دونالد ترامپ به رستورانت نوبو

© AFP 2018 / Tiziana Fabi
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10

نشریه دیلی میل به تازگی اعلام کرد ورود دونالد ترامپ به رستورانت‌ "نوبو" ممنوع شده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از هالیوود ریپورتر، دیلی میل گزارش کرده بود که رابرت دنیرو مالک هوتل نوبو گفته است اهمیتی به این که ترامپ از چه چیزی خوشش بیاید نمی‌دهد و اگر وقتی او در رستورانت است ترامپ وارد شود، حتماً بیرون می‌رود.


این نشریه در ادامه نوشته بود دنیرو گفته است از ورود او به داخل رستورانت‌اش جلوگیری خواهد کرد و این در حالی است که ترامپ بارها در رستورانت هوتل وی غذا خورده است.
با این حال شریک دنیرو یعنی نوبویوکی سرآشپز مشهور جاپانی گفته است این حرف صحت ندارد و با وجود این که در رسانه‌های دیگر نیز به نقل از دیلی میل این خبر منتشر شده، کسی از ورود به این رستورانت‌ها منع نشده است.
مجموعه رستوران‌های "نوبو" در چندین نقطه امریکا و جهان شعبه دارند و گفته شده شعبه آن در لس‌آنجلس یک بار مانع ورود تام کروز شد چون پر بود و جای خالی نداشت. گفته شده از جرمی پیوِن بازیگر هم خواسته شده دیگر پا به این رستوارنت نگذارد چون او یک بار در حالی که جا رزرو نکرده بود با 12 نفر قصد ورود به رستورانت داشت و وقتی ورود او ممکن نشد با مدیر رستوانت خیلی بد برخورد کرد.
دنیرو همواره به ترامپ اعتراض کرده که جدیدترین آنها در مراسمی برای جمع‌آوری کمک مالی بوده و دنیرو گفته بود: او یک دیوانه است. او هیچ حسی از انسانیت یا شفقت در وجودش ندارد.

 

 

مرتبط:

ترامپ دستیاران خود را از صحبت در باره صحت کلینتون منع کرد + ویدیو
دونالد ترامپ خواستار منع ورود مسلمانان به آمریکا شد
هزار رستورانت برتر جهان اعلام شد+تصاویر
در اسپانیا عروس و داماد قبل از پرداخت پول رستورانت فرار کردند
افتتاح اولین رستورانت برای برهنگان
حمله مسلحانه بر مهمانان رستورانت در لندن
رستورانت «بارانه»؛ از رویا تا واقعیت
هدیه کارت 10 دالری رستورانت مک دونالد به یک امریکایی که در همبرگرش کرم پیدا شده بود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر