21:57 17 اگست 2019
آلمان: غرب بدون روسیه قادر به انجام هیچ کاری نیست

آلمان: غرب بدون روسیه قادر به انجام هیچ کاری نیست

© Sputnik / Sergey Guneev
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 30

رسانه های آلمانی در گزارشی به تحلیل دلایلی پرداختند که چرا کشور های غربی بدون مشارکت روسیه قادر به انجام هیچ کاری نخواهند بود.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از نشریه آلمانی فرانکفورتر آلگماینه، توماس اوپرمن — معاون پارلمان آلمان، عضو حزب سوسیال دموکرات آلمان در اظهاراتی گفته است که، اروپا باید همکاری خود را با روسیه تقویت کند، زیرا بدون همکاری این کشور ممکن نیست که طیف وسیعی از مسائل بین المللی حل شود.
وی گفته است: ما به یک طرح مشترک جدید نیاز داریم تا توافقنامه های مینسک را به منظور برقراری روند صلح در اوکراین ادامه دهیم. 


آلمان و اتحادیه اروپا، همراه با روسیه، باید به حفظ توافق هسته ای ایران و حل چالش ها میان اسرئیل و ایران ، تلاش کنند. باز سازی پس از جنگ سوریه تنها در صورت همکاری با روسیه امکان پذیر است فقط همکاری روسیه و اتحادیه اروپا می توان کشور را به حالت پیش از جنگ بازگرداند. اوپرمن گفت، کشورها باید ابتکار عمل خلع سلاح را گسترش دهند.
وی خاطر نشان ساخت که یک فضای مشترک اقتصادی از لیسبون تا شهر ولادی وستوک روسیه ، به ویژه در پس زمینه ساخت جاده ابریشم توسط چین می تواند یک انگیزه بسیار عالی و مهم برای اروپا باشد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر