01:49 19 جولای 2019
بیست میلیون دالر هزینه نشست دونالد ترامپ و کیم جونگ اون

بیست میلیون دالر هزینه نشست دونالد ترامپ و کیم جونگ اون

© REUTERS / Tyrone Siu
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 30

نخست وزیر سنگاپور گفت صورتحساب میزبانی از نشست تاریخی رهبران امریکا و کوریای شمالی در این کشور به حدود 20 میلیون دالر می‌رسد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از Straits Times ، لی هسینگ لونگ، نخست وزیر سنگاپور گفت: این هزینه‌ای است که ما مایل به پرداختش استیم و هزینه‌های امنیتی نیمی از این رقم را به خود اختصاص می‌دهد.


این نشست قرار است روز سه‌شنبه میان دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور امریکا و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی برگزار شود و به گفته نخست وزیر سنگاپور پتانسیل آن را دارد که تحولات شبه جزیره کوریا را در یک مسیر جدید قرار دهد.
وی افزود: از نقطه نظر ما این مهم است که این نشست اتفاق بیفتد و این نشست تحولات را در یک مسیر جدید قرار خواهد داد که منجر به امنیت و ثبات منطقه خواهد شد.
قرار است این نشست در هتل کاپلا سنگاپور برگزار شود.
او گفت: این نشست یک عملیات بسیار مهم در پشت خود دارد که علت‌اش ابعاد آن، تعداد خبرنگاران پوشش دهنده آن و سطح تدابیر امنیتی لازم برای آن است.
وی تاکید کرد: افسران کار خوبی انجام دادند چراکه شرایط بسیار فشرده بود و دو هفته پیش تایید شد که قرار است این نشست برگزار شود.

در 12 جون در سنگاپور، اولین جلسه سران ایالات متحده امریکا و کوریای شمالی برگزار می‌شود که در آن نشت دونالد ترامپ، رئیس جمهور امریکا و کیم جونگ اون، رهبر کوریای شمالی دیدار خواهند کرد اطراف و منتطقه که هوتل کاپلا، جای که رهبر کوریای شمالی متوقف شده است اقدامات امنیتی بیشتری صورت گرفته است.

 

 

مرتبط:

غذای کیم جونگ اون در نشست سران امریکا و کوریای شمالی
تمایل بشار اسد به دیدار با کیم جونگ اون
کاخ کیم جونگ اون + ویدیو
کیم جونگ اون خواهان دیدار با پوتین شد
تحفه لاوروف به کیم جونگ اون
ملاقات لاوروف با کیم جونگ اون
ترامپ، کیم جونگ اون را مقصر لغو ملاقات شان دانست
زمان و مکان دیدار ترامپ و کیم جونگ اون اعلام شد
کیم جونگ اون از کوتاهی قدش خجالت می کشد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر