00:19 26 جنوری 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

تا پایان سال روان یا در آغاز سال آینده 6 فروند میگ-29 اهدایی روسیه برای صربستان به پرواز در خواهند آمد.

به گزارش اسپوتنیک، الكساندر وولین وزیر دفاع صربستاناعلام کرد، که شش میگ —29 دریافت شده از فدراسیون روسیه به همراه چهار هواپیمای جنگنده ای که با بلاروس برای آن ها در حال مذاکره هستیم، تا پایان سال روان یا در آغاز سال آینده به پرواز در خواهند آمد.

وی افزود: ما هم اکنون چهار میگ آماده برای پرواز داریم.شش میگ-29 اهدایی روسیه و چهار میگ ای که در حال مذاکره با بلاروس هستیم، همگی تا آخر سال و یا تا اوایل سال آینده مدرنیزه شده و آماده پرواز برای نگهبانی از آسمان ما خواهند بود.

وزیر دفاع صربستان همچنین افزود: با مدرنیزه شدن،همه جنگنده ها به جنگنده های نسل چهارم ارتقا پیدا خواهند کرد.

وولین در جریان سفرش به مسکو و در دیدار با سرگئی شایگو در اپریل امسال گفته بود، که امکان تهیه چهار جنگنده هلی کوپتر Mi-35، چهار وسایل نقلیه Mi-17، تانک های T-72، وسایل نقلیه پیاده نظام BMP-2 و سلاح های دیگر را مورد بررسی قرار داده اند.

پیشتر، الکساندر ووچیچ رئیس جمهور صربستان و الكساندر وولین، بارها بر اهمیت انتقال شش جنگنده مجهز میگ-29 در اکتوبر 2017 و دریافت دو هلیکوپتر Mi-17 بر طبق قرارداد ماه جون 2016 با روسیه تاکید کرده اند.

یادآوری می کنیم، که در اوایل ماه دسمبر 2016، ووچیچ اعلام کرد، که در نتیجه نشست با شایگو در مسکو، روسیه به صربستان شش جنگنده میگ —29 و همچنین 30 تانک T-72S، 30 تانک BRDM-2 مجهز به KPVT 14.5 میلیمتر خواهد داد.

 

مرتبط:

ویدیوی پرواز طیاره جنگی میگ-29 در ارتفاع نهایت کم منتشر شده است
پرواز جنگنده میگ-29 نیروهای هوایی سوریه در ارتفاع چند متری زمین+ویدیو
سقوط طیاره میگ-29 روسیه در آبهای بحیره مدیترانه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر