00:44 23 فبروری 2019
میخواهید لاغر و جوان شوید؟

میخواهید لاغر و جوان شوید؟

© Fotolia / dimitriy
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10

حجرات که میتواند باعث لاغر شدن وجود و جلوگیری از پیری گردد، توسط دانشمندان کشف گردید.

دانشمندان در وجود جوندگان یک گروپ از حجرات را کشف نمودند که جریان رشد حجرات جدید چربی وجود انسان را کنترول می نماید.
اسپوتنیک به نقل از نشریه Nature، دانشمندان به این نظر اند که کنترول حرکات حجرات فوق الذکر می تواند میتود موثر برای لاغر شدن و همچنان برای جلو گیری از پیری گردد.

در جریان آزمایشات، یک قسمت حجرات عادی چربی مجبور گردیدند که به چربی قهوه ئی مبدل گردند که به نوبه خود می توانند کالری اضافی را بسوزانند.
معمولاً چربی قهوه ئی در وجود نوزادها و کودکان ملاحظه میگردد و آن برای سوزاندن عاجل کالری و گرم نگداشتن وجود میباشد. این نوع حجرات به مرور زمان از وجود ناپدید میگردد.
بارت دپلانکا دانشمند سویسی میگوید که متخصصین فعالیت 200 نوع حجرات مختلف را بررسی نمودند و تصادفاً سلول های بنیادی معمولی را مشاهده کردند که شبیه آديپوسيت ها، سلول های چربی بالغ میباشند، ولی وظایف دیگری را انجام میدهند.
تحقیقات نشان داد که این نوع حجرات به چربی تبدیل نمی شوند، بلکه مستقیماً رشد آنرا اداره می نمایند.
علت اصلی چاقی کشف شد
© Fotolia / Africa Studio
آنها می توانند چندین نوع مالیکول ها را تشخیص کند و سلول های بنیادی را وادر تبدیل شدن به آدیوسیت ها، چربی قهوه ای و جلد چربی نمایند.
چنین نوع دیگر حجرات در وجود انسان نیز وجود دارد که میتوانند وسیله برای مبارزه با چاق شدن و علاج از نوع دوم مرض شکر گردند.
قبلاٌ دانشمندان نیویارک به این عقیده بودند که غرض جلو گیری از وزن اضافی میتوان از مرچ تند، چای و زنجفیل استفاده کرد.
محقیقن گمان دارند که غذائی تند می تواند در مقابل غذاهای چرب و شیرین مقاومت نماید. زیرا با عث گرم نمودن حرارت بدن میشود که به نوبه خود از چربی اضافی در وجود جلوگیری می نماید. همزمان غدا سریع تر هضم میشود وکالری اضافی میسوزد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک