07:25 19 نوامبر 2019
مصاحبه پوتین با فاکس نیوز بیش از سه میلیون بیننده داشت

مصاحبه پوتین با فاکس نیوز بیش از سه میلیون بیننده داشت

© Sputnik / Aleksey Nikolskyi
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به گفته آژانس نیلسن، بیش از سه میلیون نفر مصاحبه هایی روسای جمهور روسیه و ایالات متحده را تماشا کردند که در روز دوشنبه پس از نشست هلسینکی پخش گردیده بود.

به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه و دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده نخستین ملاقات همه جانبه خود را در روز دوشنبه در مورد روابط دوجانبه و مسائل جهانی برگزار کردند. پس از این ملاقات، هر دو رهبر با خبرنگاران فاکس نیوز کریس والاس و شان هانتی مصاحبه انجام دادند.
به نقل از فوربس، کانال تلویزیونی فاکس نیوز مصاحبه اختصاصی با رهبر روسیه را منتشر کردند.
مصاحبه پوتین با فاکس نیوز بیش از 3.2 میلیون بیننده داشت. مصاحبه حضوری دونالد ترامپ، که سه ساعت بعد پخش شد، 3.63 میلیون نفر بیننده داشت. این تعداد بیننده رکورد محسوب می شود.
ترامپ پس از دیدار با پوتین در هلسینکی گفت: " من معتقدم که ما دیداری عالی را پشت سرگذاشتیم."
رئیس کاخ سفید افزود که او و پوتین به نتایج مهمی دست یافتند.
ترامپ افزود که نتایج این دیدار به اسرائیل هم مربوط می شد و ادامه داد: " ما مسائل بسیاری را بحث و بررس کردیم از جمله گسترش تسلیحات هسته ای ، جنگ و صلح، اقتصاد، سوریه، اوکراین. ما مسائل بسیاری را مطرح کردیم."
ترامپ پیشتر دیدار با پوتین را آغازی خوب نامید. به گفته ی وی واشنگتن خواستار دوستی، صلح و همکاری با مسکو است. وی همچنین ابراز امیدواری نمود که دیدار با رئیس جمهور روسیه به طور مرتب برگزار شود.
پس از سرد شدن روابط میان امریکا و روسیه به اتهام دخالت در انتخابات ریاست جمهوری آنکشور این تخستین دیدار رهبران دو کشور بود که روز دوشنبه در کاخ ریاست جمهوری هلسینکی برگزار شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر