12:19 23 جولای 2019
برق در کاخ سفید هم  رفت + ویدئو

برق در کاخ سفید هم رفت + ویدئو

© Sputnik / Vladimir Astapkovich
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 01

هنگامی که سخنرانی رئیس‌جمهوری امریکا مقابل اعضای کنگره در کاخ سفید درباره آژانس‌های اطلاعاتی به نقطه حساسی رسیده بود، برق رفت!

به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری امریکا در جلسه‌ای با اعضای کانگرس امریکا پس از بازگشت از فنلاند گفت: "ایمان کاملی" به آژانس‌های اطلاعاتی امریکا دارد که در همین زمان برق اتاق کابینه کاخ سفید رفت و اتاق در خاموشی فرو رفت.
با تاریک شدن اتاق، دونالد ترامپ به شوخی به کابینه خودش، قانونگذاران و خبرنگاران حاضر گفت: وای، آنها چراغ‌ها را خاموش کردند. باید کار آژانس‌های اطلاعاتی باشد!
پس از مدتی که چراغ‌ها مجددا روشن شد، ترامپ حال همه را جویا شد. رئیس‌جمهوری امریکا در ادامه سخنانش گفت: عجیب بود اما اشکالی ندارد. 

جان کلی، رئیس دفتر کاخ سفید مقصر خاموش کردن تصادفی چراغ‌ها معرفی شد. ترامپ در آن جلسه تلاش داشت تا پس از نشست با ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه شفاف‌سازی کند که از جامعه اطلاعاتی امریکا و یافته‌های آنها درباره مداخله روسیه در انتخابات 2016ر امریکا کاملا حمایت می‌کند. سخنان او در نشستی با حضور معاون رئیس‌جمهوری امریکا ، وزیر مالیه و چندین تن از اعضای کنگره مطرح شد.
گرچه کلی مقصر این حادثه دانسته شد اما کاربران رسانه‌های اجتماعی نظر دیگری دارند. یکی از آنها معتقد است خاموش شدن چراغ‌ها در زمانی که ترامپ داشت واژه "ایمان" را به کار می‌برد، نشانه‌ای از خدا بود که دست او را هنگام دروغگویی گرفت. یکی کاربر دیگر نوشت: روح روسای جمهوری آمریکا از آنجا عبور کرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر