12:32 23 جولای 2019
پیشنهاد تشویق کردن کوریای شمالی توسط روسیه

پیشنهاد تشویق کردن کوریای شمالی توسط روسیه

© AP Photo / Korean Central News Agency via Korea News Service
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

سفیر روسیه در کوریای شمالی، گفته است که روسیه معتقد است کاهش تحریم های علیه کوریای شمالی به عنوان پاداشی برای رفتار مناسب پیونگ یانگ وجود دارد.

به گزارش اسپوتنیک، الکسندر ماتسگورا، سفیر روسیه در کوریای شمالی گفته است که روسیه معتقد است که کاهش تحریم‌ها علیه کوریای شمالی به عنوان پاداشی برای رفتار مناسب پیونگ یانگ می‌باشد.


وی افزود: ارائه چنین پیشنهادی برای بحث در شورای امنیت سازمان ملل متحد منطقی خواهد بود. ماتسگورا اضافه کرد، تغییرات مثبت در شبه جزیره کوریا دیده شده و وجود دارد، در قطعنامه‌های تحریم علیه کوریای شمالی آماده است که این امکان برای کاهش تحریم‌ها وجود دارد.
در سال 2017میلادی، شورای امنیت سازمان ملل تحریم‌ها علیه کوریای شمالی را سخت‌تر کرد، در ماه سپتمبر محدودیت‌هایی برای عرضه محصولات نفتی و عرضه نفت خام کوریای شمالی اعمال شد.
همچنان در ماه مارچ کوریای شمالی به دلیل نقض تحریم‌ها محکوم شد. به طور خاص شد که برای دور زدن محدودیت‌های بین‌المللی، کوریای شمالی نفت را از یک تانکر به تانکر دیگر پمپ می‌کند و اطلاعات جغرافیایی کشتی‌ها را تغییر می‌دهد و شناسه‌های کشتی‌را در وسط مسیر تغییر می‌دهد.
این در حال است که کوریای شمالی در ماه اگست در صادرات زغال سنگ، آهن، سرب و غذاهای دریایی تحریم شد. حساب‌های بانک تجارت خارجی کوریای شمالی بسته و کشتی‌های دریایی این کشور که قطعنامه‌های سازمان ملل متحد را نقض کرده بودند از ورود به بنادر تمامی دولت‌ها منع شدند.

مرتبط:

لاوروف: روسیه در مذاکرات میان امریکا و کوریای شمالی دخالت نمی کند
پاسخ روسیه به درخواست امریکا مبنی بر فشار به کوریای شمالی
روسیه در صدد ساخت "پل دوستی" با کوریای شمالی
پوتین: داخل کردن روسیه، ایران و کوریای شمالی در فهرست تحریم ها، نماینگر ضعف و بی کفایتی امریکا است
واکنش روسیه در رابطه به اعمال تحریم های جدید علیه کوریای شمالی
کوریای شمالی و روسیه بزرگترین دشمن امریکا هستند
روسیه برای کشتی گیرمانده کوریای شمالی در شرق دور مواد سوخت فرستاد
آیا رهبر کوریای شمالی به ولادی وستوک "روسیه"پرواز کرد؟
پیشنهاد وزیر خارجه روسیه به کوریای شمالی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر