10:07 24 جنوری 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئیس جمهور امریکا گفت، اگر پس از گفت و گو با رئیس جمهور روسیه پیوندهای مان با کشور روسیه خوب نشود، او «بدترین دشمن» رهبر روسیه خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا در مصاحبه ای با شبکه تلویزیونی CNBC گفت:- "من بدترین دشمن ولادیمیر پوتین خواهم شد، اگر پس از گفت وگو پیوندهای امریکا و روسیه خوب نشود".

این سخنان را دونالد ترامپ در حالی می گوید، که سیاستمداران امریکا و مردم امریکا از روش مذاکره دونالد ترامپ با ولادیمیر پوتین انتقاد کرده و می گویند، که او تنها سخنان پوتین را تایید می کرد.

آرنولد شوارتزنگر هنرپیشه و فرماندار پیشین کالیفرنیا گفت، که دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا مانند ماکارونی کوچک در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در هلسینکی نمایان شد.

او گفت: رئیس جمهور دونالد ترامپ، من اکنون که کنفرانس مطبوعاتی شما را با ولادیمیر پوتین دیدم واقعا شرم آور بود. شما همانند ماکارونی آب پز کوچک ایستاده بودید، همانند یک هوادار. من از خودم پرسیدم که اکنون شما می روید و از او درخواست امضا یا گرفتن عکس سلفی می کنید.

یادآوری می کنم، که نخستین نشست کاملا رسمی بین پوتین و ترامپ در روز دوشنبه 16 جولای در هلسینکی برگزار شد. رؤسای جمهور ابتدا بیش از دو ساعت با هم صحبت کردند و پس از آن در ترکیب گسترده ای غذا خوردند و سپس به پرسش های روزنامه نگاران پاسخ دادند. پس از این نشست، آنها امیدواری شان را به بهبود پیوندها بین دو کشور ابراز کردند.   

 

مرتبط:

ترامپ، پوتین را به واشنگتن دعوت کرد
ظاهر شدن پوتین و ترامپ در یک چهره روی هفته نامه تایم + عکس
دیدار بعدی پوتین و ترامپ چی وقت برگزار خواهد شد؟
ترامپ: پوتین مسئول تلاش برای مداخله در انتخابات امریکا است
چهره ملانیا ترامپ هنگام دست دادن با پوتین جنجال برانگیخت + ویدئو
واکنش " طوفانی" دولتمردان امریکایی به نشست ترامپ و پوتین در هلسینکی
ترامپ: دیدار با پوتین بهتر از نشست سران ناتو بود
انتقاد مک کین و مک فال از رفتار ترامپ در دیدار با پوتین
واکنش شورای امنیت سازمان ملل به دیدار پوتین و ترامپ
ترامپ آماده قربانی امریکا به خاطر دوستی با پوتین است + عکس
کِی تمویل کننده دیدار ترامپ و پوتین بود؟
پوتین: هیچگونه شواهد علیه ترامپ نداریم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر