07:09 23 جولای 2019
جا زدن خر رنگ شده بجای گورخر

جا زدن خر رنگ شده بجای گورخر

© Photo/ Pixabay
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

در مصر یک گردشگر در حال بازدید از یک باغ وحش در قاهره متوجه نکته جالب شد که این باغ وحش چند الاغ را رنگ کرده است تا گورخر به نظر برسند.

به گزارش اسپوتنیک، یک باغ وحش در مصر متهم شد که چند الاغ را رنگ کرده است تا گورخر به نظر برسند.
گردشگری به نام «محمود سرحان» در حال بازدید از باغ وحش کوچک داخل «پارک شهر بین‌المللی قاهره»، متوجه نکته جالبی شد و عکس‌هایی از یک گورخر این باغ وحش گرفت و در اینترنت منتشر کرد.
برخی از کاربران اشاره کردند که گوش‌های این گورخر کشیده، تخت و لکه‌دار هستند و بعد بحث‌هایی درباره نژاد این حیوان روی شبکه‌های اجتماعی به راه افتاد.
محمد سرحان به یورونیوز گفت: «با همان نگاه اول فهمیدم که این حیوان الاغ است نه یک گورخر، چون خودم نقاش هستم، شکل و شمایل الاغ را خوب می‌شناسم و گورخر را هم همینطور، برای همین فهمیدنش آسان بود.»
ویدئویی را که یک گردشگر دیگر از این حیوانات تهیه کرده در زیر می‌بینید.مسئولان پارک ملی در قاهره منکر این شدند که این گورخر در واقع یک الاغ است؛ اما این نخستین بار نیست که یک باغ وحش سعی می‌کند بازدیدکنندگانش را فریب بدهد.

​سال ۲۰۰۹ نیز باغ‌ وحشی در غزه دو الاغ را رنگ کرده بود تا گورخر به نظر بیایند. یک باغ وحش چینی هم در سال ۲۰۱۳ حیوانی را نوعی شیر آفریقایی معرفی کرده بود اما بعد از مدتی معلوم شد این حیوان یک سگ غول‌پیکر و پشمالو از «نژاد ماستیف تبتی» بوده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر