02:11 16 جنوری 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه اعلام کرده است که در سال جاری نیروهای بحری روسیه ۲۶ کشتی جدید جنگی بدست خواهند آورد.

به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در جریان مراسم تجلیل از روز نیروهای نظامی — بحری روسیه در شهر سنت پیترزبورگ گفت:‌ "بصورت کل در سال ۲۰۱۸ نیروهای بحری روسیه باید ۲۶ کشتی جدید، به شمول چهار کشتی مجهز با مجموعه راکتی "کالیبر"، بدست آورد".

ولادیمیر پوتین همچنان خاطر نشان ساخت که از آغاز سال جاری، به نیروهای بحری روسیه چهار کشتی جدید جنگی، یک قایق، و سه کشتی حمایوی، افزوده شده است.

رئیس جمهور روسیه با تشکر از کار و زحمات، کارمندان بخش کشتی‌سازی روسیه گفت که علاوه بر ساختن کشتی‌های جدید و مدرن، زیرساخت‌های نیروهای بحری روسیه نیز مطابق با مدرن‌ترین الزامات، توسعه یافته است.

امروز یکشنبه، ۲۹ جولای، از روز نیروهای نظامی — بحری روسیه با حضور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در شهر سنت پیترزبورگ تجلیل به‌عمل آمد.

ولادیمیر پوتین برای دیدار از ۱۲ کشتی جنگی که به‌دلیل اندازه بزرگ شان نتوانستند وارد آب‌های نوا شوند، با استفاده از هلیکوپتر و سپس با قایق این کشتی‌ها را دور زد و نظامیان بحری که خدمهٔ این کشتی‌ها اند را استقبال کرد.

در رژه اصلی به مناسب روز نیروهای نظامی — بحری روسیه که همزمان در شهر سنت پیترزبورگ و شهر کرونشتات روسیه برگزار می‌شود، ۴۱ کشتی جنگی و بیشتر از چهار هزار نیروی بحری اشتراک می‌ورزند. بر فراز این رژه، ده‌ها جنگنده، بمب‌افکن، طیاره‌های تهاجمی و هلیکوپترها به پرواز آمدند.

مرتبط:

پوتین سوار بر قایق، کشتی‌های جنگی روسیه را دور زد + ویدیو
تجلیل از روز نیروهای بحری "اقیانوس آرام" روسیه به روایت تصویر
ساخت کشتی هواپیمابر جدید برای نیروی بحری روسیه
گسترش پایگاه بحری روسیه در طارطوس
تطبیقات قوای بحری - هوائی روسیه و چین+ویدیو
ایجاد قدرتمند ترین نیروی بحری جهان در روسیه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر