18:42 03 جولای 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئیس جمهور امریگا گفت، که در هلسینکی من با رئیس جمهور روسیه نشست فوق العاده ای داشتیم.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از The Hill، دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا در یک گردهمایی در پنسلوانیا گفت:- "من در هلسینکی با ولادیمیر پوتین یک نشست فوق العاده داشتیم و درباره همه چیز بحث کردیم و ما واقعا پیوند خوبی باهم برقرار کردیم".

او همچنان درباره واکنش مردم ایالات متحده امریکا در مورد نشست پیشین اش اشاره کرد و گفت: از او می خواستند «مسابقه بوکس» با همتای روسی اش برگزار کند.

یادآوری می کنیم، که به تاریخ 16 جولای برای نخستین بار مذاکرات کامل میان ترامپ و پوتین در پایتخت فنلند صورت گرفت. روسای جمهور دو کشور برای دو ساعت مذاکره دو بدو را برگزار و پس از آن با هیئت ناهار خوردند و سپس به پرسش های روزنامه نگاران پاسخ دادند. پس از این دیدار، رهبران علاقه مندی شان را به بهبود پیوندها بین دو کشور ابراز داشتند.

نشست بعدی پوتین با ترامپ در سال 2019 برگزار خواهد شد. رئیس جمهور ایالات متحده امریکا امیدوار است که در نشست بعدی درباره مبارزه با تروریسم، مسائل امنیتی اسرائیل، موضوع عدم گسترش جنگ افزار هسته ای، حملات سایبری، همکاری های اقتصادی، اکراین و جهان، شرق میانه، کوریای شمالی و مسائل دیگر با رئیس جمهور روسیه بحث کند. 

 

مرتبط:

هزینه دیدار پوتین و ترامپ در هلسینکی اعلام شد
دیدار بعدی پوتین و ترامپ چی وقت برگزار خواهد شد؟
انتقاد مک کین و مک فال از رفتار ترامپ در دیدار با پوتین
واکنش شورای امنیت سازمان ملل به دیدار پوتین و ترامپ
کِی تمویل کننده دیدار ترامپ و پوتین بود؟
پوتین برای دیدار با ترامپ وارد فنلاند شد+ ویدئو و عکس
جزئیات دیدار پوتین و ترامپ افشا شد
ناتو: دیدار ترامپ و پوتین امنیت اروپا را تضعیف خواهدکرد
پوتین و ترامپ با یک‌دیگر دیدار می‌کنند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر