13:17 05 دسمبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
478
ما را در دنبال کنید

بحر شناس بریتانیا علت مفقود شدن کشتی ها در مثلث برمودا را توضیح داد.

به گزارش اسپوتنیک، بحر شناس بریتانیائی توضیح داد که از مفقود شدن کشتی ها در مثلث برمودا به خاطر موج های عظیمی است که بر اثر طوفان بوجود می آید.
علاوه بر این، علت دیگر، بی تجریه بودن کشتی ران های میباشد که در این منطقه فعالیت می کردند و تجربه و آمادگی هدایت کشتی ها را در شرایط اضطراری نداشتند.

مثلث برمودا که به نام مثلث شیطان هم شناخته می‌شود، حدود منطقه‌ای در ناحیهٔ غربی بحر اطلس شمالی است که گفته می‌شود بیش از 50 کشتی و 21طیاره غیر متراقبه در این منطقه ناپدید شده یا از بین رفته‌اند. این محدوده بطور دقیق دارای شکل مثلث نیست و فقط ظاهری شبیه به مثلث دارد. گزارش‌های بسیاری وجود دارد و نشان می‌دهد که این منطقه بسیار خطرناک است.
وینسنت گادیس در سال 1964 این مثلث را برای اولین بار توصیف کرد. سالهاست که راز مثلث برمودا به یکی از مسائل حل نشده در جهان تبدیل شده و دانشمندان زیادی سعی کرده اند تا این راز را کشف کنند.
فرضیه های مختلفی وجود دارد که علت این اتفاقات را توضیح می دهد، از جمله آن می توان به موجودات فضایی و ساکنین آتلانتیس اشاره کرد.
اما گروهی از محققین از دانشگاه ساوت همپتون بریتانیا علت جدید و اساسی ناپدید شدن کشتی ها در مثلث برمودا پیدا کرده اند. به نظر آنها، موج های قاتل که در این مناطق به 30 متر می رسند عامل اصلی این اتفاقات است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر