15:44 20 جون 2019
محبوبترین باشگاه فوتبال جهان معرفی شد

محبوبترین باشگاه فوتبال جهان معرفی شد

© Sputnik / Anton Denisov
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 11

در سال جاری میلادی، رئال مادرید بیشترین جستجو را در گوگل در بین تیم‌های فوتبال به خود اختصاص داده است.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از پارتل اینترنتی Marca ؛ قهرمان اروپا در 97 کشور جهان،از چمله روسیه بیشترین جستجو را دارد و در بیشتر قاره ها، اکثریت را به خود اختصاص داده است. برای مثال، سپیدپوشان در اروپا، در کشورهای سوئیس، روسیه، صربستان و کرواسی بیشترین جستجو را داشته است.
کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتگالی اخیرا رئال را ترک کرده و باید دید در چند ماه پیش رو چه عملکردی خواهد داشت و موفقیت بی نظیری که رئال و رونالدو در 5 سال اخیر تجربه کرده اند، باعث شده تا آنها در مناطقی موفق باشند که کمتر شناخته شده هستند. تیم‌های پس از رئال، لیورپول، منچسترسیتی و آرسنال هستند که در رده های بعدی قرار می‌گیرند.

رئال مادرید باشگاهی است که در کانادا و آمریکا و همینطور امریکای جنوبی (کلمبیا، پرو، شیلی، بولیوی و پاراگوئه)، بیشترین جستجوها را داشته است.
در آفریقا، آنها مناطق شمالی را به خود اختصاص داده اند و در مناطق جنوبی و شرقی، آرسنال و سیتی برنده هستند. در آسیا نیز برتری رئال چشم گیر است. مادریدی ها در بیشتر کشورهای آسیا بیشترین جستجو را به خود اختصاص داده اند و آرسنال و منچستریونایتد پس از آنها در رده های بعدی قرار میگیرند.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر