06:57 16 اکتوبر 2019
کشتی راکت بردار امریکا

آمادگی کامل سوریه برای دفاع از حملات امریکا

© Photo/ Official U.S. Navy Page
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 51
ما را در دنبال کنید

قوای مسلح سوریه آمادگی کامل دفاع از حملات امریکا را دارد.

قوای مسلح سوریه برای دفاع از حملات امریکا کاملاً در حالت احضارات درجه یک قرار گرفته است.

اسپوتنیک به نقل از Al-Masdar News، به گفته افسر بلند رتبه میدان هوای نظامی مزاح سوریه، قوای دافع هوا سوریه آمادگی دفاع از حملات هوائی امریکا در دمشق را دارد.
به تاریخ 25 اوگست وزارت دفاع روسیه در مورد آمادگی امریکا برای وارد نمودن ضربات هوائی بر سوریه خبر داده بود.
قابل یادآوری است که واشنگتن کشتی راکت بردار با 56 راکت و طیاره بمب افگن استراتیژیکی راکت بردار را در میدان هوائی قطر به خلیج فارس جابجا نموده است تا به سوریه حملات هوائی را انجام دهد.
در این حمله، فرانسه و بریتانیا نیز شرکت می نمایند و بهانه برای حمله بر سوریه، همانا حمله جدید کیمیاوی ساخته گی نیروهای سوریه بر تروریستها میباشد.قابل یادآوری است که به تاریخ 14 اپریل ایالات متحده امریکا، انگلیس و فرانسه حمله قبلی را به سوریه انجام دادند. دلیل آن متهم کردن دولت سوریه در حمله کیمیاوی به شهر دوما بود. در همان زمان، واشنگتن، لندن و پاریس منتظر تحقیقات کارشناسان سازمان ملل و دمشق نشدند، با وجود اینکه آنها هیچ شواهدی از حمله کیمیاوی توسط دولت سوریه ارائه نکردند.

تمام نتیجه گیری ها بر اساس کلیپ های ویدئویی منتشر شده توسط منابع انترنتی گروه های مسلح مخالف دولت سوریه انجام شده بود. در همان زمان، هر دو مسکو و دمشق اطلاعات در مورد استفاده از سلاح های کیمیاوی در دوما را رد کرد. وزارت امور خارجه روسیه گفت، که هدف از این چاشنی میل به محافظت تروریست ها و توجیه حملات نظامی احتمالی از خارج بود و ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه حمله امریکا، بریتانیا و فرانسه را یک عمل تجاوزگرانه علیه یک کشور مستقل خواند.

در همان زمان، در 13 مارچ، ستاد عمومی روسیه هشدار داد که ستیزه جویان با استفاده از سلاح های کیمیاوی در شرق غوطه دست به تحرکاتی می زنند.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر