19:39 07 اگست 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

پلیس کالیفرنیا از زخمی شدن حداقل 10 نفر بر اثر تیراندازی در یک مجمتع تفریحی در شهر سن برناردینو خبر داده است.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از CNN، پلیس امریکا اعلام کرده است که در جریان تیراندازی در یک مجتمع آپارتمانی در سن برناردینوی ایالت کالیفرنیا حداقل 10 نفر از جمله چند کودک زخمی شده اند که حال 3 نفر از مصدومان این تیراندازی وخیم است.
سخنگوی پلیس سن برناردینو گفت: یک تماس تلفنی در ساعت 10 و 45 دقیقه بعد از ظهر دریافت کردیم. ما 10 قربانی را در محل حادثه پیدا کردیم که حال 3 نفر آنها به شدت وخیم است.
این تیراندازی در شهر سن برناردینو واقع در 96 کیلومتری لس آنجلس اتفاق افتاده است. کارآگاهان هنوز هیچ مظنونی را در جریان این تیراندازی بازداشت نکرده‌اند و انگیزه این تیراندازی نیز مشخص نشده است. هیچ گونه اسلحه‌ای نیز در محل حادثه کشف نشده است. 

این حادثه یک هفته پس از آن رخ داده است که یک فرد مسلح با تیراندازی در جکسون ویل ایالت فلوریدا موجب مرگ 2 نفر و زخمی شدن نفر دیگر شد.
حوادثی که در امریکا اتفاق می افتد، از جمله تیر اندازی ها، غیر معمول نیست. خونین ترین چنین حوادث در 14 فبروری امسال در امریکا به وقوع پیوست که در طی آن نیکلاس کروز 19 ساله در مکتب سابق خود در پارک لند فلوریدا آتش گشود. در نتیجه 17 نفر کشته و 17 نفر زخمی شدند. در طی بازجویی ها، او گفت که " صدا ها در سرش او را مجبور به ارتکاب این جرم کرد".

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر