14:20 10 جولای 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یک عضو شورای فدراسیون روسیه اعلام کرد،که روسیه با تمام قوا از نظامی شدن دریای آزوف جلوگیری خواهد کرد

به گزارش اسپوتنیک، فرانس کلینسویچ عضو کمیته دفاع شورای فدراسیون روسیه گفت: اقدام اوکراین در انتقال وسایل نقلیه زرهی به طور آشکار ضد روسیه است؛ روسیه از طریق تمام ابعاد موجود در چارچوب قوانین بین المللی از نظامی شدن دریای آزوف جلوگیری خواهد کرد.

به نقل از منابع در ستاد مشترک و فرماندهی نیروی دریایی روسیه، اوکراین انتقال کشتی های زرهی را به دریای آزوف به منظور ایجاد یک پایگاه کامل نیروی دریایی آغاز کرده است.
کلینسویچ همچنین افزود: اقدام اوکراین در مورد انتقال کشتی های زرهی به دریای آزوف آشکارا ضد روسیه است و باید آن را به عنوان یک اقدام تحریک آمیز ارزان با هدف مشخصی ارزیابی می‌شود و روابط میان دو کشور را بدتر می‌کند.

او گفت: این واضح است که دولت اوکراین با پیروی از سیاست های ناتو و بدون درک پیامدهای احتمالی، این کار را انجام می‌دهد.
وی افزود: نظامی شدن دریای آزوف، که برخورد نظامی دو کشور را بسیار افزایش می دهد، در حال حاضر این بدترین فکری است که کیف می‌توانست بکند. روسیه از هر طریقی در چارچوب قوانین بین المللی برای جلوگیری از این کار استفاده می‌کند.
یادآوری می کنیم، که پیش از این شورای امنیت ملی و دفاعی اوکراین تصمیم به تقویت حضور نظامی اش در دریای آزوف و تأسیس واحدهای دفاع ساحلی با آخرین سلاح های راکتی گرفته بود.

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر